Majitele se nakonec strážníkům podařilo najít díky kolemjdoucím. Vlastník zvířete se posléze dostavil na místo a uvedl, že kráva jménem Milka byla uvázaná na louce, kde se pásla. Jak se dostala na vozovku a kdo ji tam uvázal, neměl tušení. Přestože se „viník“ nenašel, k žádnému neštěstí na silnici nedošlo a Milka byla předána zpět do péče majitele.

Zdroj: Městská policie Praha

Opilí darebáci nasprejovali na zaparkované auto hákový kříž
Pěknou souhru předvedli operátoři kamerového systému a pražští strážníci. Na tísňovou linku se obrátila žena s tím, že v Mansfeldově ulici v Praze 14 tři osoby sprejují na zaparkované vozidlo. Podle popisu operátor kamerového systému muže nalezl a vyslal na místo autohlídku. Přitom si všiml, že se skupinka rozdělila, proto povolal další posilu. Oběma autohlídkám se podařilo podezřelé dohledat a přivést zpět na místo činu.
"Přes celou kapotu vozidla byl nakreslen hákový kříž v kruhu. Posprejována byla i boční okénka řidiče a spolujezdce. Ještě před příjezdem policistů se dva muži strážníkům ke sprejování přiznali. Třetí uvedl, že za nimi dorazil až později. U dvou podezřelých byla navíc provedena orientační dechová zkouška s pozitivními hodnotami 2,67 a 3,06 promile. Pro podezření ze spáchání trestného činu si je převzala hlídka Policie ČR," informovala mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová.