Opravdu; počínání 52letého muže a 39leté ženy si všimli příslušníci hlídkového útvaru dohlížející na dění v tramvaji na noční lince číslo 54. Při průjezdu ulicí Na Žertvách v Libni viděli muže a ženu stříkající za pomoci šablon obrazce na budovu banky. Hned jak tramvaj zastavila, strážníci vystoupili a spěchali na místo činu; dvojici už tam však nezastihli.

Muže a ženu s kartonovými šablonami v rukou se nicméně posléze podařilo zastihnout ve chvíli, kdy dvojice mířila ze Zenklovy ulice do Sokolovské; to se již na zásahu podíleli i strážníci z Prahy 8. Kromě šablon se u podezřelých našlo také několik sprejů. Své představy o pouličním umění dotyční musí vysvětlovat policistům.

Papíry řidič neměl, pervitin v těle anoŘidiče dodávky pod vlivem drog vyhmátli ve čtvrtek ve čtvrtek večer strážníci z Prahy 15. V Ravennské ulici v Horních Měcholupech večer neuniklo pozornosti hlídky počínání řidiče, který nejen že zapomínal na blinkry, ale také bezdůvodně měnil rychlost jízdy, připomněl v pátek Jan Čihák z centrály městské policie.

Při kontrole dokladů si pak hlídka všimla, že je muž roztěkaný a má rozšířené zornice. Sám se přiznal, že si dal před jízdou pervitin – jeho slova následně potvrdil drogový test s pozitivní reakcí na amfetamin a metamfetamin – a za volant navíc usedl navzdory vyslovenému zákazu řízení. Jedno i druhé obnáší podezření ze spáchání trestného činu.

Bratr je hledaný, nahlásila sestraZjevně velkou podporu rodiny v tom, aby se napravil, má mladý muž, jehož příběh ve čtvrtek odpoledne překvapil strážníky z Prahy 15. Na služebně městské policie v Hostivařské ulici se objevila mladá žena, která přivedla svého bratra – s tím, že sourozenec figuruje v celostátním pátrání Policie ČR. Kontrola mladíkovy totožnosti ukázala, že je to přesně tak, jak žena říká. Muž tedy skončil v rukou policistů.