S využitím detekční sady a vah policisté zjistili, že sáčky obsahují pervitin – a dohromady je uvnitř 4,5 gramu drogy. „Muž tak skončil na policejní služebně pro podezření z trestného činu nedovolené držení omamných a psychotropních látek a jedů," uvedla v neděli mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

V Praze srazil rychlík člověka, provoz byl omezenProvoz na železniční trati mezi pražskou Libní a Běchovicemi zkomplikovala v neděli večer srážka vlaku s člověkem. Některé vlaky jezdily odklonem například přes Lysou nad Labem. Sražený člověk utrpěl zranění, řekl mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. „Rychlík, který člověka srazil, jel z Prahy do Brna," uvedl Drápal.

Během dvou dnů zadrželi v Praze 52 lidíRušný vstup do víkendu měli v metropoli policisté z tísňové linky 158. Během pátku a soboty přijali 1275 telefonátů. Napilno pak měli i jejich kolegové přímo v pražských ulicích. Ti zadrželi celkem 52 předpokládaných pachatelů různé trestné činnosti a lidí podezřelých z přestupkového jednání.

Pijící cizinci se servali, potřebovali sanitkuZ trestného činu jsou podezřelí cizinci, kteří se v sobotu odpoledne v baru na pražském Žižkově nejprve pohádali – a pak i pobili. Policisté i záchranáři byli do podniku v Táboritské ulici přivoláni krátce po čtvrté odpolední. Původně slovní rozepře alkoholem posilněné společnosti přerostla ve vzájemné fyzické napadání, načež se strhla všeobecná mela. A nebyla nijak umírněná – jednoho z účastníků rvačky zdravotníci nejenom ošetřovali na místě, ale pacienta dokonce převáželi do nemocnice.