Podle dnešního verdiktu Krejčířová přijímala od manžela velké množství peněz, ačkoli měla a mohla vědět, že pocházejí z trestné činnosti daňového charakteru. Rozsudek ještě není pravomocný, žalobce i advokát Krejčířové se na místě odvolali.

Podle obžaloby za zhruba 150 miliónů korun nakoupila a provozovala vilu v Černošicích u Prahy. Podle verdiktu mají nemovitosti v Černošicích propadnout státu.

Okresní soud se případem zabýval již potřetí. Loni v červenci Krejčířovou zprostil obžaloby s tím, že se neprokázalo, že peníze, které používala, pocházely z Krejčířovy trestné činnosti, ani že znala údajně pochybný původ financí. Odvolací soud pak ale verdikt zrušil.

Druhým rozsudkem ji prvoinstanční senát uznal vinnou, podle soudu se ale trestného činu dopustila z nedbalosti, a tak jí uložil roční trest vězení podmíněně odložený na zkušební dobu tří let. I tento verdikt středočeský krajský soud zrušil a případ vrátil k novému projednání. Okresní soud dnes dospěl k stejnému závěru jako napodruhé.