Po ohlášní incidentu na místo dorazili policisté z pohotovostní motorizované jednotky, kteří na ulici uviděli zraněného muže, jenž masivně krvácel. Jedna z hlídek zraněnému poskytla první pomoc v podobě přiložení tlakových obvazů. Další hlídka ve spolupráci s psovodem a policisty ze speciální pořádkové jednotky začala pátrat po podezřelém.

"Toho se jim podařilo dohledat v zahradě jednoho z domů. Jelikož podezřelý nereagoval na jejich výzvy a bylo podezření, že je ozbrojený, byl k jeho zadržení využit služební pes Cannibal. Ten se podezřelému zakousnul do tricepsu na ruce a svedl ho na zem," informoval mluvčí pražské policie Jan Daněk. Poté byl muž zadržen policisty ze speciální pořádkové jednotky.

"Případ si do kompetence převzali kriminalisté z oddělení vražd pro podezření ze spáchání trestného činu vražda ve stádiu pokusu. Celému incidentu měl předcházet nejprve slovní konflikt v baru, který vyeskaloval před podnikem a na jehož konci skončil jeden muž s bodným zraněním. Třiapadesátiletý podezřelý skončil v policejní cele a byl na něj podán podnět na vzetí do vazby," doplnil Daněk.

V neděli dopoledne se kriminalisté na Barrandov vrátili. Společně s policisty ze Speciální pořádkové jednotky prohledávali okolí ulic Voskovcova a Wassermannova, kde hledali a zajišťovali potřebné důkazy, uvedl Týdeník policie.