Krátce po 17. hodině vyjížděli policisté spolu se záchranáři do Kubelíkovy ulice na Praze 3 ke zraněnému muži. Podle informací Deníku má jít o exposlance Dominika Feriho. Právě v této ulici na pražském Žižkově má totiž Feri svůj byt.

„Mohu potvrdit, že jsme do Kubelíkovy ulice vyjížděli ke zraněnému muži, který se pravděpodobně pokusil o sebevraždu. Byl převezen do nemocnice," uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský. 

Podle mluvčí pražské záchranné služby byl pětadvacetiletý muž zraněn středně těžce. Na místo dorazila i záchranná lékařská posádka a inspektor. „Po celou dobu byl při vědomí, po nezbytném ošetření a zajištění na místě byl převezen do jedné z pražských nemocnic," uvedla Jana Poštová.

Policie se začala zabývat případem Feriho loni v červnu. Několik mladých žen ho obvinilo ze znásilnění. Exposlanec vinu i nadále odmítal. Podle posledních informací z 19. května státní zástupkyně Dominiku Ferimu zamítla stížnost proti zahájení trestního stíhání. Podle mluvčího Městského státního zastupitelství v Praze Aleš Cimbaly vyšetřování probíhá dále jako další fáze přípravného trestního řízení.