Vše začalo nejprve jakýmsi verbálním sporem napadeného se čtyřmi muži na baru uvnitř podniku. Vyhazovač dohlížející na pořádek v podniku nejspíš situaci vyhodnotil tak, že vina je na straně chlapíka, takže jej z diskotéky vyvedl a odhodil ho na zem.

"Ten zůstal ležet na zemi. Záhy k němu přišla skupinka čtyř mužů a jeden z nich do něj několikrát kopl. Minimálně jeden z kopů směřoval na hlavu a způsobil mu vážné zranění v podobě několika zlomenin. Poškozený pak skončil v nemocnici v hospitalizaci  a byl několik týdnů v pracovní neschopnosti," informoval mluvčí pražské policie Jan Daněk.

V rámci prošetřování případu policisté učinili konkrétní kroky, které však nevedly k dopadení pachatele. "Proto se touto cestou obracíme na veřejnost s žádostí o pomoc se ztotožněním podezřelého a tří dalších mužů, kteří tam byli s ním. Podle všeho by se mělo jednat o cizince pravděpodobně Ukrajince, Makedonce nebo Rumuny. Jestliže je někdo na záběrech poznává, ať se ozve na linku 158," požádal Daněk.

Případ je prošetřován pro podezření ze spáchání trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví, za což pachateli v případě odsouzení hrozí až tři léta pobytu za mřížemi.