K události došlo minulou neděli kolem poledne. Ochranka toho dne zadržela při krádeži muže, který jejím členům nebyl docela neznámý. Muž jednoho z hlídačů napadl již letos v červnu. Později se navíc ukázalo, se jedná o známou firmu s bohatou kriminální zkušeností.

Tentokrát po zajištění, během rozhovoru, přistižený zloděj zaútočil na jednoho z pracovníků ostrahy pěstí a udeřil ho do obličeje. V tom okamžiku muži z ochranky zapomněli na pravidla své práce a oplatili zadrženému stejnou mincí.

Zákazník zákrok ostrahy natočil

Jejich selhání natočil při odchodu z obchodu jeden ze zákazníků a uveřejnil ho na facebookovém profilu „Karlíňáci a Libeňáci sobě“. Na záznamu jsou jasně vidět dva muži bijící dalšího, ležícího na zemi. Incident vyvolal značnou pozornost a vlnu nesouhlasných reakcí.

Bezpečnostní agentury si Billa najímá pro ochranu svých zákazníků, zaměstnanců a majetku externě. „Chtěli bychom ubezpečit všechny naše zákazníky, že toto jednání považuje společnost Billa za neakceptovatelné a na základě těchto skutečností rozvazuje s touto agenturou spolupráci,“ prohlásila mluvčí společnosti Billa Dana Bratánková.