V soutěži nazvané Souboj nevěst, jejíž finále bude k vidění 16. dubna na televizních obrazovkách, se jako jediná reprezentantka největšího středočeského města probojovala mezi dvanáctku dívek z celé republiky. Hlasovat pro Veroniku můžete i vy.

Pokud se Veronice podaří přesvědčit pořadatele soutěže, že právě ona je tou nejlepší, dostane pohádkové věno. Podmínkou soutěže je, aby nevěsta, která s sebou přivedla i snoubence, uspořádala svatbu do konce letošního roku.

V případě kladenského páru, Veroniky Šikulové a Radka Janatky, by se tak ale stalo i bez soutěže. Dvojice spolu chodí už dva roky. Poznali se přes internetovou seznamku a dnes jsou z nich navíc kolegové v kladenské realitní kanceláři. Ještě před soutěží se domluvili, že svoje životní cesty spojí. Pohádkové věno bude tedy v případě výhry pro oba příjemným bonusem.

Inspirace na svatbu hledala na veletrhu

Jak říká Veronika, ani sama nepočítala, co všechno se za pár měsíců kolem ní odehraje. „Jela jsem do Prahy podívat se na svatební veletrh, abych tam našla inspiraci na svatbu. Oslovila mě tam hosteska ve svatebních šatech, která mi nabídla účast v soutěži Souboj nevěst. Vše se tím odstartovalo," líčí Veronika.

Casting absolvovala na podzim, kde se sešlo celkem šestnáct set dvacet pět adeptek. Zde byl proveden užší výběr. Odkud putovaly nevěsty na galavečer. Ten se uskutečnil v pražském hotelu Diplomat. „V hotelu vyřadili z původní party řadu dívek, z nichž porota vybrala nás dvanáct semifinalistek," popisuje průběh soutěže Kladeňačka.

Scénka měla u publika největší ohlasy

Kromě vystoupení před porotou natočily semifinalistky videoklipy ve svatebních šatech a také osobní medailonky, kde se dívky představují. Veronika, jež má stále velké šance na vítězství, podle svých slov nejvíce porotu zaujala volnou disciplínou. Předvedli ji s partnerem. „S Radkem jsme sehráli scénku pod názvem Nekonečný příběh. Vše jsme sami vymysleli a zrežírovali. Měli jsme i kostýmy.

Na základě naší scénky jsme získali snubní prsteny, které si můžeme zakoupit dle vlastního výběru. V této disciplíně jsme zvítězili, protože jsme měli největší ohlasy publika," vylíčila Veronika.

Finálový večer, jenž bude moci sledovat celá republika, se uskuteční v prostorách na žižkovské věži. Veronice, soutěžící s číslem šest, mohou fanoušci posílat hlasy prostřednictvím internetu. Jestli v souboji zvítězí a získá pohádkové věno, je zatím tajemstvím.

Vizitka nevěsty
Veronika Šikulová, Kladno
22. července 1987
Vystudovala Vysokou školu hotelovou v Praze.
Pracuje jako manažerka kladenské realitní kanceláře.
Ve volném čase se věnuje sportu. Hraje volejbal za VK Tuchlovice – krajský přebor.
Motto: Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.

Vizitka ženicha
Radek Janatka, Kladno
9. května 1983
Vystudoval Sportovní gymnázium v Kladně.
Je majitelem kladenské realitní kanceláře.
Ve volném čase sportuje. Hraje 2. ligu hokejbalu. Kromě toho ho baví i squash a stolní fotbálek.

Veronice Šikulové s č. 6 mohou fanoušci dávat svoje hlasy prostřednictvím SMS. Více info najdete na webu soutěže: www.soubojnevest.cz