Osmkrát jeli otevírat uzavřené prostory, přičemž vysvobozovat lidi z výtahů bylo třeba opakovaně v Příbrami, poté i v Jevanech, Kutné Hoře, Kolíně, Sadské a Kralupech nad Vltavou. Jejich asistenci si vyžádaly i tři dopravní nehody; všechny naštěstí lehčího charakteru. Většina výjezdů souvisela s poskytováním takzvané technické pomoci – přičemž v rámci této kategorie mělo převahu odstraňování spadlých stromů. Nechyběly však ani asistence spojené s přepravou pacienta či několik případů odčerpávání vody.

Bez práce hasiči nezůstali ani na Boží hod; během prvního svátku vánočního. Tehdy je zprvu více zaměstnávaly požáry odpadu v kontejnerech či popelnicích: v různých místech kraje hořelo v nočních hodinách a ráno. To bývá vcelku obvyklé, pokud lidé oslavují. Saze v komíně pak v podvečer hořely v Sedlčanech. Opět nechyběly nehody, přibylo ale i pomocí s transportem pacientů: v Kolíně, Mníšku pod Brdy, Příbrami a Ondřejově. Ani výtahy nedaly pokoj: tentokrát ve Zruči nad Sázavou a Rožmitálu pod Třemšínem.

Službu na Štěpána zahájil noční transport pacienta v Králově Dvoře. Ještě do rozednění hasiči řešili únik škodlivin do vzduchu v Týnci nad Sázavou, požár na dálnici D6 u Tuchlovic, stávkující výtah v Roztokách na Praze-západ a požár odpadu v Příbrami. Ráno se připojily zásahy na Mělnicku: požár na ubytovně v Kralupech nad Vltavou s rozsáhlejší evakuací a odstraňování stromu v Želízech. Dopoledne pak bylo třeba pomoci u dopravní nehody se zraněním na Kutnohorsku.