Do pátečního vydání Nymburského deníku máme pro naše čtenáře připravenou astrologickou předpověď od Ivana Černovského na rok 2015. Už teď mohu prozradit, že příští rok nebude podle hvězd vůbec jednoduchý a přinese zřejmě mnoho zvratů, protože vládcem zmíněného roku má být prý planeta Pluto.

Více ovšem neprozradím, protože opravdu obsáhlou předpověď naleznete v první části v pátek a druhé pokračování přineseme v sobotu.
Ať se má stát cokoliv, určitě to můžeme my všichni ve velké míře ovlivnit. Ze zkušenosti vím, že pokud člověk nedělá nějaká zbrklá a neuvážená rozhodnutí a ve svém životě bere věci tak, jak jdou, nemá ho až tak špatný. Moje někdejší kamarádka mi vždycky říkala: Hlavně nedělej prudké pohyby, mohla by sis ublížit! A myslela tím v recesi i pohyby mozkových buněk…

Děkuji všem věrným čtenářům za jejich věrnost našim novinám, na kterých denně pracuje náš kolektiv s velkým nasazením. A věřte, děláme to s radostí, i když se někdy objeví nějaký ten mráček.

Přeji Vám všem, abyste byli v příštím roce zdraví, spokojení, ba i šťastní a zvládli nástrahy hvězdného Pluta s lehkostí 
a rozvahou.
Vaše Milena Jínová, šéfredaktorka Nymburského deníku.