VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Projekt Deníku Řád srdce: hlasujte pro své favority na webu v krajském kole

Střední Čechy /FOTOGALERIE/ - Projekt středočeských Deníků a Pražského deníku Řád srdce vstupuje do dalšího kola - do takzvaného krajského finále. V tomto projektu spolu s vámi hledáme lidi se srdcem na správném místě. Ty, kteří dokáží podat pomocnou ruku, rozdávají úsměvy i dobrou náladu.

16.1.2016
SDÍLEJ:

V deseti regionech středních Čech a v Praze jste hlasovali o těch nesilnějších příbězích. Z každého regionu do hlasování na internetu postoupili dva kandidáti s nejvyšším počtem hlasů. A nyní je na vás, abyste do pondělí 22. února do půlnoci podpořili svého favorita. Hlasovat můžete každou hodinu.

Níže si můžete přečíst stručné medailonky každého z kandidátů. Slavnostní vyhlášení projektu se uskuteční na začátku března v pražském Divadle U hasičů.

Zároveň můžete hlasovat i prostřednictvím kuponů uveřejněných v jednotlivých středočeských regionálních Denících a v Pražském deníku. Hlasování na webech a v Deníku jsou na sobě nezávislá a ti s největším počtem hlasů budou oceněni v obou sekcích.

Partneři projektu regionálních Deníků Řád srdceHerbadent, Divadlo U Hasičů Praha, Středočeský kraj, Ekospol, Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, TPCA, Pizza Coloseum, Signál rádio, Nadace Jedličkova ústavu Praha, TOI TOI - sanitární systémy

Krajští finalisté na webu

Bendl Jiří, Chotilsko na Příbramsku
- předseda sdružení Veselý vrch na Chotilsku, milovník přírody Středního Povltaví bojuje proti záměru těžby zlata kyanidovou metodou z podzemí Veselého vrchu. Více se dočtete ZDE.

Dvořáková Blanka, Unhošť na Kladensku
- ředitelka Nadačního fondu Slunce. Dlouhá léta se věnuje práci s postiženými klienty. Více se dočtete ZDE.

Grundmanová Markéta, Rakovník
- ředitelka Domova seniorů Rakovník. Svým vlídným a naprosto jedinečným přístupem pomáhá vytvořit pro seniory jedinečné místo k žití. Více se dočtete ZDE.

Gruntová Jarmila, Hořovice na Berounsku
- předsedkyně Svazu tělesně postižených. I přes svůj hendikep šíří dobrou náladu a optimismus, pro každého má vlídné slovo. Navíc pomáhá i ostatním, aby se podobným způsobem stavěli k životu a nevzdávali to. Více se dočtete ZDE.

Hrušková Ilona, Rakovník
- ředitelka Domova Ráček. Nabíjí svým elánem a pochopením chutí do života všechny, kteří v denním stacionáři Ráček našli svůj druhý domov. Více se dočtete ZDE.

Koudelová Eva, Filipov na Kutnohorsku
- sestra Alzheimerova centra. Pro své klienty má vždy plnou náruč ochoty, úsměvů a laskavosti, kterou jim rozdává i ve svém volném čase. Více se dočtete ZDE.

Kvapil Roman, Praha
- veterinář, autor Maratonu s roztroušenou sklerózou. Neustále vymýšlí, jak dostat lidi se stejnou diagnózou zpět „do sedla". Letos připravuje už pátý ročník tohoto maratonu a loni se zapojil do akce Hledá se 16 000. Více se dočtete ZDE.

Mucha Jaroslav, Příbram
- devadesátiletý propagátor skautingu, pořadatel dětských táborů na Častoboři na Příbramsku. Pod jeho vedením prošly tímto táborem tisícovky skautů. Více se dočtete ZDE.

Ortová Zdeňka, Velvary na Kladensku
- členka kulturní komise města, knihovnice, spisovatelka. Organizuje literární programy pro školáky i dospělé čtenáře. Více se dočtete ZDE.

Osvětová beseda, Kosmonosy na Mladoboleslavsku
- spolek, který se už dlouhá léta stará o kulturní dění ve městě. Více se dočtete ZDE.

Petr Pavel, Mladá Boleslav
- sportovní novinář a spisovatel, autor knihy Pohádky z nádraží, organizuje hvězdně obsazená charitativní florbalová utkání - výtěžek pomáhá potřebným. Více se dočtete ZDE.

Skoupý Miroslav, Kostelec nad Černými lesy na Kolínsku
- neúplatný policajt, který je pro své okolí skutečným mužem zákona. Více se dočtete ZDE.

Soudská Kristýna, Poděbrady na Nymbursku
- sociální pracovnice v domově pro seniory Luxor, ochotna každému pomoci, usměvavá a velmi pracovitá. Více se dočtete ZDE.

Spolková Blanka, Říčany u Prahy
- vedoucí odboru sociálních věcí a zdravotnictví městského úřadu. Zachovává lidskost, úsměv a prostor pro osobní přístup. Je velice vstřícná a empatická vůči klientům. Je třeba ocenit i její odvahu k podpoře nových projektů. Více se dočtete ZDE.

Suchantová Libuše, Králův Dvůr na Berounsku
- kromě povolání učitelky se věnuje práci pro město Králův Dvůr, připravuje řadu akcí pro veřejnost. Více se dočtete ZDE.

Suchá Věra, Kutná Hora
- poté, co ji diagnostikovali roztroušenou sklerózu, založila organizaci Roska Kutná Hora a snaží se skrze ni pomáhat a motivovat lidi s podobným osudem. Více se dočtete ZDE.

Sulková Vendulka, Mělník
- pracuje v Centru seniorů s klienty, trpícími Alzheimerovou chorobou. Všestranně je podporuje, aby si zachovali vitalit. Více se dočtete ZDE.

Šedová Dana, Neratovice na Mělnicku
- neratovická úřednice, která jako dobrovolnice pomáhá v místních zařízeních pro seniory lidem, závislým na péči druhých. Více se dočtete ZDE.

Šimon Jaroslav, Kolín
- dlouholetý zaměstnanec firmy Vodos Kolín. Problémy řeší s klidem, rozvahou a úsměvem. Více se dočtete ZDE.

Šmíd Michal, Poděbrady na Nymbursku
- ředitelka Handicapcentra Srdce. Celý život pomáhá postiženým lidem, je velmi empatický a charismatický mladý muž. Více se dočtete ZDE.

Špale Zdeněk, Benešov
- chirurg z benešovské nemocnice působí nenápadně, přesto si dokáže získat svým přístupem důvěru pacientů. Více se dočtete ZDE.

Tomaides Antonín, Benešov
- bývalý primář dětského oddělení benešovské nemocnice věnoval svým malým pacientům mnohem více, než musel. Více se dočtete ZDE.

Upozornění pro hlasujícíPočítačový sčítací program někdy nezobrazuje vámi přidělený hlas danému kandidátovi okamžitě, ale až s určitým zpožděním. A to ani tehdy, když aktualizujete opakovaně článek. V tomto případě můžete vidět přičtené hlasy jiným kandidátům. I ty se však načítají se zpožděním. Nejde tedy o podvod, chybu systému, ale tak to prostě program provádí.

Pokud i přes výše uvedené řádky budete mít pochybnosti, připomínky k hlasování, prosím, kontaktujte vaši regionální redakci Deníku a to telefonicky či mejlem. Redakce Vašeho Deníku

Autor: Jiří Macek

Nahravá se anketa
16.1.2016
SDÍLEJ:

SERVIS

Technika a elektrotechnika - Servisní elektrotechnik pro CNC 35 000 Kč

Servisní elektrotechnik pro CNC. Co Vás čeká? Instalace CNC řezacích a značících strojů, servis a příprava strojů pro prodej. Služ. cesty k zákazník. Účasti na veletrzích. Možnost specializace na oblast, která Vám nejvíce půjde

Dělnické profese - Manipulant - závozník 23 000 Kč

Závozník Zavedená a solidní firma s dlouhou historií přijme zdatného manipulanta - závozníka na výběr kontejnerů s textilem, vykládku a nakládku kamionů. Nabízíme práci s běžnou pracovní dobou, v dobrém kolektivu a s odpovídající odměnou. Pracoviště - Praha a blízké okolí. HPP i DPP.

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 12 200 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci asistent/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: místo výkonu práce: Zlatnická č.p. 1124/7, 110 00 Praha 1, kontakt: Schönauerová Karolína, tel.: 728015361, e-mail: karolina@schonauer.cz, komunikativnost, angličtina slovem i písmem, tagalog slovem výhodou. Pracoviště: Medstaff s.r.o. zlatnická, Zlatnická, č.p. 1124, 110 00 Praha 1. Informace: Karolína Schönauerová, +420 728 015 361.

Gastronomie - Cukrářka-cukrář 35 000 Kč

Cukrářka-cukrář: tato "cukrárna" se nachází v blízkosti Břevnovského kláštera přes 25 let a má svojí tradici.


Kontrola Státní veterinární správy ve vietnamské tržnici SAPA v Praze.
1 6

Kontrola ve vietnamské tržnici odhalila plesnivé maso. Hrozí pokuta 50 milionů

Pražský hrad 31. května v Praze. Vstup do Jeleního příkopu z Královské zahrady.
12

Hrad letos neotevře dolní část Jeleního příkopu. V plánu je rekonstrukce

Potyčka v Zemanově štábu byla přestupkem, vyhodnotila policie

Potyčku, která se v lednu tohoto roku odehrála v pražském Top Hotelu po prezidentských volbách, vyhodnotila policie jako přestupek proti občanskému soužití. Věc bude řešit správní úřad v Praze 4. Výjimkou je počínání podnikatele Karla Slezáka, který v únoru zemřel a policie jeho případ odložila. V pondělí o tom informovala média policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Debakl Komety, bitva u Veveří a mladí virtuosové z Trutnova: videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 14. až 15. dubna 2018.

Veverčata, zajíčci i myšice. Záchrannou stanici čeká s příchodem jara plno práce

Pražané jsou nadšení. Přišlo jaro. Pro Záchrannou stanici hl. m. Prahy pro volně žijících živočichů to ale znamená pěkný „záhul“. S teplem začíná i sezóna mláďat. V tomto týdnu se v záchranné stanici zotavuje dokonce 53 mláďat nejrůznějších zvířat. Prozatímní domov tu tak mají veverčátka, malé hrdličky a přes 20 zajíčků.

Netradiční kavárna s únikovými hrami na Žižkově. Kvíz musíte řešit i na záchodě

Tramvajovým zácpám na Žižkově téměř odzvonilo. Doufejme. V dopravní špičce ale přesto MHD na pražském Žižkově občas stojí. Pokud popojíždíte krokem, v úseku mezi Olšanským náměstím a Lipanskou si na fasádě jednoho z domů můžete všimnout zvláštního nápisu. „Šifra proti zácpě… tramvajové,“ říká plakát. Vyvěsil ho sem student VŠE Jan Maryško, který ve stejném domě provozuje netradiční kavárnu. Dokonce první svého druhu. Podle něj jde o ideální místo na originální rande.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT