Dvaatřicetiletá Kristýna Sošková z Prahy je maminkou desetiletých dvojčat. Má pracovitého manžela, práci, která jí umožňuje starat se o syny a maminku, která jí s nimi pomáhá. Na první pohled ideální život. Co se skrývá za přáním něco měnit, i kdyby to mělo být jen to, vypadat jinak?

Kristýna Sošková často zmiňovala svou maminku, která pracovala jako letuška a přála si, aby její dcera šla v jejích stopách. Dcera ale řekla ne a velice mladá odešla z domova. Bylo jí 23 let, když se jí narodila dvojčata. Neměla kde bydlet, manžel nepracoval a Kristýnu stále zklamával svými sliby, že se změní.

Když jí došlo, že lepší už to nebude a že ji manžel jen využívá, rozhodla se vztah ukončit. Pomohla jí maminka. Zařídila jí byt a doufala, že dcera už bude žít v klidu. Kristýna Sošková přesto dala manželovi ještě další šance, než byla ochotna růžové brýle definitivně odložit a odejít.

Svůj sen nevzdala

Svůj sen o šťastné rodině ale nevzdala. Dětem byl rok a jejich maminka s nimi sama zůstat nechtěla. Zkusila seznamku a potkala svého současného partnera. Jsou spolu sedm let a vychovávají společně oba kluky. Aby žili v klidu, museli se přestěhovat na druhý konec Prahy, co nejdále od prvního manžela.

Kristýna Sošková si uvědomuje, že má kolem sebe více spřízněných duší. Je vděčná manželovi, že přijal její syny. A ví, že maminka stojí při ní, přestože měla o dceřině životě úplně jinou představu.

Tvůrci proměnyProdukce: Studio Jana Burdová
Photo: Jan Tůma
Vlasy: Tereza Trčková / Studio Jana Burdová
Kosmetička: Marcela Stehlíková / Studio Jana Burdová
Make-up: Monika Kačerovská / Giorgio Armani Beauty
Styling: Linda Radostová / Van Graaf

„Na spolupráci s Kristýnou mne zaujalo především to, jak vnímá sama sebe. Má krásnou tvář a je si toho vědoma. Svou postavu bere jako něco, co k jejímu životu patří. Ani jednou si nepostěžovala. Bylo příjemné s ní pracovat," uvedla na úvod autorka Proměn Jana Burdová.

„Obvykle pracuji se ženami, které si přejí se změnou vzhledu také zeštíhlet. Tohle očekávání nás v tomto případě nelimitovalo. Naopak, například Kristýna má krásné vlasy a my jsme si mohli dovolit navrhnout takový střih i barvu, který jí bude slušet a ne ten, který ji zeštíhlí. Je v tom velký rozdíl," pokračovala Jana Burdová.

Stylistka Tereza Trčková dala vlasům maximální objem a výraznost a tím se jí povedlo zcela vystihnout Kristýninu osobnost. „Je to opravdu výrazný typ ženy, není submisivní. Respektuje sebe sama a to i přes to, že ji občas někdo zkritizuje," zmínila Jana Burdová.

Syté pigmenty

„Zvládne to, a proto jsme vlasy obarvily na měděno-červené odstíny. Moc jí slušela kombinace barev Chromatics od Redken, jejichž syté pigmenty dají vlasům zářivý vzhled. Neobsahují žádný amoniak, a proto jsou vhodné pro barvení dlouhých vlasů," naznačila Burdová.

Kristýna Sošková má vlasy od přírody vlnité a od nevhodné péče hodně vysušené. Proto jim Tereza Trčková dala „napít" Chemistry hloubkovou hydrataci Fris Dissmis. Vlasy jsou po ní krásně hebké a lesklé. Střihla je na míru tak, aby vynikl jejich objem a krása.

„Naše tělová terapeutka Marcela Stehlíková použila pro zformování postavy nový přístroj Vacupress. Pracuje na bázi podtlaku, je pro tělo šetrný, ale zároveň velmi účinný. Detoxikovala lymfatický systém a redukovala množství uloženého tuku v podkoží," popsala Jana Burdová.

Úbytek celulitidy

Po dvouhodinovém ošetření měla Kristýna Sošková úbytek celulitidy, vyhlazenou pokožku a ztratila centimetry po obvodu těla. „Byla to ideální příprava pro následné fotografování," poznamenala Burdová.

Monika Kačerovská nalíčila Kristýnu Soškovou tak krásně, že vystihla všechny přednosti její tváře. S novou kolekcí Giorgio Armani ji naráz proměnila v modelku. Stylistka Linda Radostová navrhla styl, který by si Kristýna Sošková sama netroufla vybrat, ale cítila se v něm skvěle.

„Nám se líbila nejvíce v šedém semišovém saku a také v červených šatech. Kristýně přejeme, ať se její proměna líbí nejen jí a nám, ale také vám, čtenářům Deníku. Za celý můj tým vám přeji hezké svátky a nejlepší rok 2017," vzkázala Jana Burdová.

Soutěž pro čtenářeV době Proměn můžete hlasovat o nejvíce povedenou proměnu na e-mailové adrese: promeny6@denik.cz - do předmětu mailu vložíte slovo „HLASOVÁNÍ".

Na konci roku pak vylosujeme jednoho z vás, který získá dárkový poukaz na Proměnu ve Studiu Jana Burdová a partnerů - Bio-Ionic, kosmetiky Redken a líčení Armani. Vítěze hlasování o nejvíce povedenou proměnu poté uvidíte na stránkách Deníku na začátku února.

Která Proměněná dáma se bude nejvíce líbit čtenářům Deníku, získá hlavní cenu - zážitkový pobyt v hotelu v Pivovaru Monopol, ve stylu První republiky.

close Proměny s Deníkem - objevte vlastní styl a krásu. info Zdroj: archiv Studia Jana Burdová zoom_in

Čtěte také: Lenka Švestková: Jsem sice vyčerpaná, ale šťastná. Teď přišel čas pro mě