Tedy další z žen, která se přihlásila do 5. ročníku Proměn společného projektu Deníku a Studia Jana Burdová. Maminka pětadvacetiletých dvojčat Karoliny a Radima a o dva roky mladšího syna Patrika řekla, že se nijak necítí, že jí už brzy bude padesát.

„Děti už mám odrostlé a ve volném čase se věnuji příteli a dvěma fenkám. Jsem milovník zvířat a snažím se pomáhat opuštěným a týraným. Během 20 let jsem pomalu přibrala 20 kilogramů. Takže plná postava typ krev a mlíko," prozradila na sebe Kristina Wurstová.

„Mám ráda rockovou hudbu a jezdím na koncerty po celé republice. Cestuji ráda po Česku, chodím do přírody. Stal se ze mě trochu samotář a kdybych si měla něco přát, bude to srub někde na samotě a v něm já, moji blízcí a samozřejmě pejsci," doplnila.

Tvůrci proměnyProdukce: Studio Jana Burdová
Photo: Jan Tůma
Střih a barva vlasů: Martina Zralá / Studio Jana Burdová
Kosmetička: Marcela Stehlíková / Studio Jana Burdová
Make-up: Monika Kačerovská/ Facedesigner Armani
Styling: Linda Radostová / Van Graaf

Těžké životní období

V životě to neměla snadné. Vdávala se velmi mladá. Narodila se dvojčata a po rozchodu s manželem se vdala podruhé.

„Zůstali jsme spolu třináct let. V té době jsem prošla těžkým obdobím, během krátké doby měl jeden ze synů těžký úraz a druhý vážně onemocněl. Věřím, že vše špatné je pro něco dobré a nakonec jsme vše nějak přestáli. Děti, s nimž mi hodně pomohli rodiče, vystudovaly a dospěly," uvedla Kristina Wurstová

„Před třemi lety jsem se rozhodla, že začnu novou životní etapu a z mé rodné Moravy jsem se přestěhovala do Čech. Koupila jsem dům a osud mi přál i nového přítele, který mne dovede rozesmát. Jen moji přátelé zůstali na Moravě a trochu mi chybí. V Čechách mám více pracovních možností," zmínila.

„S přítelem jsme si pořídili pejsky. Začala jsem se o ně více zajímat a vedlo mne to k založení neziskové organizace. Angažuji se v útulcích, pomáhám, aby se zvířatům žilo lépe. Mám takovou svou vizi. Ráda bych propojila seniory v domovech a odložené pejsky tak, aby si vzájemně pomohli. Tahle aktivita mi zabírá čím dál více času," svěřila se Kristina.

HlasováníV průběhu Proměn můžete hlasovat o nejvíce povedenou proměnu na e-mailové adrese: promeny5@denik.cz, do předmětu mailu vložíte slovo „HLASOVÁNÍ".

Na konci roku pak vylosujeme jednoho z vás, který získá hlavní cenu oběd s českou herečkou Terezou Kostkovou. Dárky od kadeřnického Studia Jana Burdová a partnerů Bio-Ionic, kosmetiky Redken a líčení Armani.

Vítěze hlasování o nejvíce povedenou proměnu poté uvidíte na stránkách Deníku na začátku února roku 2016.

Má ráda výjimečný styl

„Kristina je žena, která už ví, co od života chce. Začíná v podstatě novou etapu svého života a tak trochu návrat ke svobodě, protože si konečně po dlouhých letech dělá čas nejen na své blízké, ale také na sebe. Inspiroval nás její přirozený naturel. Má ráda více výjimečný styl než klasiku," řekla Jana Burdová.

Barvu vlasů zvolila stylistka Martina co nejvýraznější a speciální střih, aby co nejvíce prodloužil plnější tvar tváře. A dal se lehce udržovat. „Kosmetička Marcela zvolila účinnou lymfatickou masáž obličeje, která okamžitě odstranila kruhy pod očima a rýhy kolem nosu a rtů, které způsobuje zadržená voda," zmínila Burdová. 

A jak se povedlo navrhnout šatník pro Kristinu? „Sluší jí více stylů. Nám se nejvíce líbila v kůži. Perfektně jí sedla bunda i kalhoty. Skvělé oblečení nejen na rockové koncerty," dodala k proměně Kristiny Wurstové Jana Burdová.

„Děkuji týmu Jany Burdové za to, jak se o mě perfektně staral, byl to zážitek na celý život. Cítím se být sama sebou a těším se na vše, co mne čeká," zakončila již pátá proměněná žena.

SoutěžV průběhu Proměn můžete odpovědět na šest soutěžních otázek. Na vylosované čtenáře čeká balíček vlasové kosmetiky Redken.

Otázka č. 5: Kdo je autorem fotografií Proměn s Deníkem?

Do 22. ledna pište odpověď na otázku pod heslem SOUTĚŽ na e-mailovou adresu: promeny5@denik.cz.

Vítězka 4. soutěže: Vladislava Chourová z Příbrami.

Proměny s Deníkem.

Čtěte také: Účes z kudrnatých vlasů byl v případě Jany Šimákové jasnou volbou