„Dneska končím speciální detoxikaci, kterou mi doporučil Václav Krejčík. Jíte tři dny jenom rýži, a když máte opravdu hlad, můžete si dát zeleninový vývar, ale zeleninu musíte zcedit. Nesmíte také při tom pít černý čaj nebo šťávu," vysvětluje pětapadesátiletá Hana Cihlářová.

Ve středu právě končila třetí den a cítí se báječně. V posilovně je také ráda, protože ostatní lidé okolo ní ji velmi nabíjí a cítí z nich chuť do cvičení i něco se sebou udělat.

Minulou sobotu měla zrovna narozeniny a podle kouče finalistek reality show Václava Krejčíka není dobré se takovým oslavám podřizovat. Hanka byla velmi statečná, hostům usmažila řízky, ale sama si uvařila jídlo na páře. Je vidět, že svoje předsevzetí bere opravdu vážně. Dokonce z ní vyzařuje nadšení pro hubnutí.

Šlapání s reportérkou

close Logo reality show Fit s Deníkem. zoom_in Ve fitku si nejdříve vybrala speciální kolo. Nejde o klasický rotoped, s jinak řešeným sezením. To kvůli problémům, které má s kyčlemi. Na takovém přístroji to jde nejlépe. Na kole si s reportérkou dala půl hodinku šlapání. Přitom se rozpovídala o své velké vášni - cestování.

„O Velikonocích jedu za kamarádkou do Bristolu. Pracovala jsem na letišti, a tak jsme často našli výhodný spoj, který letěl třeba do Barcelony nebo do Bangkoku," řekla mezi šlapáním Hanka. Už se těší, až vyrazí v létě s partou kamarádů na Kapverdy. Ostatně si přeje, aby už bylo teplejší počasí, protože může cvičit i venku.

Cvičení pozdravů slunci

Nejraději chodí s kamarádkou do přírody na nordic walking nebo pravidelně plave. V Mirošovicích, kde bydlí, si našla kurzy jógy. Po první lekci je nadšená. Prý cvičili při svíčkách. Jógu zkouší i podle DVD Václava Krejčíka. Prý ji doporučil, aby na své narozeniny cvičila tolik pozdravů slunci, kolik je jí let. „Dala jsem jich jenom pět, je to pro mě náročné jako pro začátečníka," vysvětluje.

Po jízdě na kole se Hanka přesunula na běžící pás. Před nimi jsou umístěné obrazovky, na nichž si lidé můžou navolit různá videa, která simulují cestu různými místy po republice i ve světě. Hanka si automaticky zvolila procházku kolem Eiffelovy věže. Aspoň virtuálně tak spojí cvičení s cestováním.