„Tick Tack se stal jedničkou v transparentnosti a kvalitě taxislužeb na českém trhu. Dokázali jsme inspirovat ostatní provozovatele k zvýšení kvality vozového parku a zavedení jednotných standardů poskytovaných služeb. Zároveň se stal jedním z největších poskytovatelů taxislužeb mezi korporátní klientelou v Praze a na ruzyňském letišti,“ říká Radim Jančura.

„Naší prioritou, na kterou se chceme dále soustředit, je vedle letenek či zájezdů veřejná hromadná doprava – především pak vlaky a autobusy. Taxislužba byla vždy doplňkovou nabídkou našich služeb a především oblastí, kde jsme chtěli být inspirací v kvalitě služeb pro zákazníky. A to se nám společně s našimi zaměstnanci a partnery – řidiči podařilo a tento trend bude Tick Tack rozvíjet i nadále,“ doplňuje Radim Jančura.

Pro zákazníky se aktuálně příchodem nového vlastníka nic nemění. A to jak v rozsahu a kvalitě služeb, tak v zákaznickém zázemí. Internetové stránky či telefonní čísla a další kontakty zákaznického servisu zůstávají stejné.

V novém majiteli – společnosti Taxi Praha - získává Tick Tack silné zázemí vedoucí pražské taxislužby a výrazný impuls pro další rozvoj svých aktivit. Taxi Praha získává akvizicí do svého portfolia značku kvality a špičkových služeb a rozsáhlé portfolio firemní a soukromé klientely se silnou vazbou na špičkovou kvalitu služeb. Z nového partnerství tak budou profitovat všechny strany - jak zákazníci, tak zaměstnanci a obchodní partneři Tick Tack i společnosti Taxi Praha, pochvaluje si web prodané firmy.

Student Agency spustila v Praze vlastní taxislužbu Tick Tack v listopadu 2013. K flotile luxusních bílých vozů Audi A6 před dvěma lety přidala stovku nových vozidel Škoda Octavia na stlačený zemní plyn, které pod značkou Green-Prague měly konkurovat nízkou cenou.