close Kamarádka Eva Linhartová ukazuje zdravý recept pražské finalistce. zoom_in V pondělí vyrazila na měření středočeské finalistka Hana Cihlářová. „Dopadla jsem dobře, mám osm kilo dole, z toho pět kilo tuků a dvě kila svalů," řekla. Poslední dobou ale byla nachlazená a dokonce měla horečky. Svalů lituje, protože když se ztratí svaly, člověk pak spaluje méně.

Pro svoje hubnutí teď získala i svoji kamarádku, kterou se po dlouhé době potkala o víkendu. Rozhodla se také, že zhubne. Hanka ji ihned zlákala, že si vyrazí s holemi na procházku kolem Konopiště. Podle počasí tak budou moci spolu ve dvojici vyrážet za sportem a také se vzájemně podporovat. Pokud by Hance šlo všechno podle plánu, ráda by se ještě vydala letos s nordic holemi do Alp, ale všechno záleží na jejím hospodářství 
a dalších aktivitách.

Pražská finalistka Kateřina Čelakovská se nechala změřit v neděli spolu s tachovskou finalistkou Monikou, se kterou si užily příjemný den a plánují to opět zopakovat.
„Co se měření týká, mám 1,1 kilo tuku dole, což je málo, ale na druhou stranu je to hezké, neboť šel tuk a ne svaly," zhodnotila Katka. Ví, že by to chtělo více pohybu a pak by to šlo dolů lépe. Podle názoru kouče celé reality show Václava Krejčíka by měla cvičit jógu, pokud nemá čas si večer jít zaběhat. Bere to jako velkou výzvu.

Katka se také snaží objevovat nové recepty. S tím jí pomáhá její kamarádka Eva Linhartová. Například minulý týden pro ni uvařila večeři. Vyzkoušeli jáhly s krůtím masem, lilkem, cuketou a rajčaty. „Byl to moc hezký večer a ještě jsem dostala zbytek do krabičky do práce. Sice jsem jedla nad počítačem, což je samozřejmě špatně, ale jedla jsem zdravě," směje se Katka Čelakovská.