Maminka dvou synů, šestnáctiletého Honzy a o 11 let staršího Petra, začala hned po škole pracovat na úřadě v administrativě. Když po 30 letech o práci přišla, byl to pro ni šok.

„Srazilo mě to ke dnu. Jsem velice akční člověk a být doma pro mne bylo nesmírně těžké. Snažila jsem se pracovat alespoň formou brigády. Nakonec se mi podařilo práci na úřadě opět najít. Mám o sobě pochybnosti, málo si věřím. Snažím se to změnit a učím se, jak se prosadit," řekla o sobě Eva Strasserová.

Tvůrci proměnyProdukce: Studio Jana Burdová
Photo: Jan Tůma
Střih a barva vlasů: Lea Tichánková / Studio Jana Burdová
Kosmetička: Marcela Stehlíková / Studio Jana Burdová
Make-up: Monika Kačerovská/ Facedesigner Giorgio Armani Beauty
Styling: Linda Radostová / Van Graaf a Deichmann

Má ráda sport, módu i kosmetiku

I když se vdávala velmi mladá, manželství trvá dodnes. „Jsem akční člověk, cítím se dobře, když jsem v pohybu. Manžel naopak tráví čas raději doma. Za ty roky jsme si našli každý svůj životní styl. Respektuje mou potřebu trávit čas aktivně a nevadí mu, že se věnuji svým koníčkům. Tím největším je sport," uvedla Eva Strasserová.

Třikrát týdně cvičí Piloxing, což je kombinace boxu, Pilates a tance. „Je to pro mne velký relax. Mým dalším koníčkem je móda a kosmetika, ráda se oblékám. Velmi mě inspirovala má proměna. Od té doby, co jsem zažila oblékání s profesionální stylistkou Lindou, už o výběru oblečení uvažuji jinak. Linda mi ukázala, jak být krásná," poznamenala Strasserová.

„Jsem od té doby mnohem odvážnější, vybírám si tak, aby to mělo šťávu. Baví mě se líčit a Monika Kačerovská, která mne líčila na proměnu, mě inspirovala velmi. Od té doby se to snažím alespoň napodobit :) V novém účesu i barvě se cítím příjemně a líbím se i mému okolí," je ze své proměny nadšená Eva Strasserová.

HlasováníV průběhu Proměn můžete hlasovat o nejvíce povedenou proměnu na e-mailové adrese: promeny5@denik.cz, do předmětu mailu vložíte slovo „HLASOVÁNÍ".

Na konci roku pak vylosujeme jednoho z vás, který získá hlavní cenu oběd s českou herečkou Terezou Kostkovou. Dárky od kadeřnického Studia Jana Burdová a partnerů Bio-Ionic, kosmetiky Redken a líčení Armani.

Vítěze hlasování o nejvíce povedenou proměnu poté uvidíte na stránkách Deníku na začátku února roku 2016.

Musí konečně uvěřit, že je hezká

„Eva je velice příjemná a sympatická dáma. Má mimořádně hezkou postavu a pozitivní přístup k životu. Trochu si přestala věřit a to je velká škoda. Potřebovala rozsvítit. V jejím případě stylistka Lea navrhla výraznou blond barvu vlasů, kterou natónovala tak, aby kontrastovala s přirozeným odstínem pleti," řekla Jana Burdová.

„Je to důležité, aby tvář neztratila výraz. Eva si může dovolit krásně kulaté mikádo, proto kadeřnice zvolila střih těsně pod uši. Kosmetička Marcela zpevnila konturu tváře speciálním ošetřením Fermeté od Orlane. Tvář po něm omládne doslova přes noc," poznamenala.

Den oblékání byl prý zážitkem. Evě Strasserové slušely barvy a téměř ve všem vypadala skvěle. „Linda doplnila úžasné boty od firmy Deichmann a šlo se fotografovat. Pro Evu to byla asi nejtěžší část proměn, ale nakonec se uvolnila a vznikly krásné fotky," popsala Jana Burdová.

„Evě přejeme, aby konečně uvěřila, že je moc hezká žena, a stojí za to, aby byla slyšena," dodala za celý tým, který se na proměně podílel.

SoutěžV průběhu Proměn můžete odpovědět na šest soutěžních otázek. Na vylosované čtenáře čeká balíček vlasové kosmetiky Redken.

Otázka č. 6: Který módní dům obléká soutěžící v Proměnách s Deníkem?

Do 5. února pište odpověď na otázku pod heslem SOUTĚŽ na e-mailovou adresu: promeny5@denik.cz.

Vítěz 5. soutěže: Karel Daníček mladší ze Železného Brodu.

Proměny s Deníkem.

Čtěte také: Kristina Wurstová je žena, která ví, co od života chce. Začala myslet i na sebe