Výstava stanů, spacáků a karimatek
KDY: 7.6. - 31.7. 2022
KDE: Výstaviště PVA EXPO Praha Letňany
ZA KOLIK: Parkování i vstup jsou zdarma.
INFO:
Více na www.vystavastanu.cz
Vše vystavené a mnohem více najdete na www.4camping.cz

Když loňský ročník Výstavy předčasně v noci na 2. července ukončil ničivý požár, při kterém shořela celá výstavní hala a s ní i veškeré zboží a vybavení za více než 90 milionů Kč, zdálo se, že to je tečka za touto tradiční akcí, která čtvrtstoletí přinášela radost všem milovníkům kempování, outdooru a obecně venkovních sportů. Ačkoliv e-shop 4camping.cz dodnes bojuje s následky požáru, podařilo se nemožné, Výstava stanů se opět otevírá veřejnosti!

Nebylo možné najít adekvátní náhradu za původní prostory ani na požadovanou dobu, proto organizátoři přistoupili ke změně formátu akce. Na ploše bezmála 5 000 m² budou vystaveny a prodávány pouze stany, spacáky a karimatky. V těchto třech kategoriích ovšem půjde opět o největší nabídku, jakou zákazník může na jednom místě vidět.

Hlavní výhodou akce je unikátní možnost si všechno zboží vyzkoušet, osahat, porovnat a většinu zde i zakoupit. Na místě bude k vidění 180 postavených modelů rodinných, turistických i expedičních stanů, 350 modelů dekových, mumiových, péřových i dětských spacáků a více než 300 modelů nafukovacích, samonafukovacích i pěnových karimatek. To vše od více než 60 značek z celého světa. Na své si přijde jak člověk, který potřebuje koupit stan na vodu nebo festival za pár stovek, tak i rodina s dětmi nebo náročný outdoorář, který nechce dělat kompromisy.

S výběrem pomůže pečlivě vyškolený odborný personál, který bude po celou dobu akce připraven poradit a zodpovědět jakékoliv dotazy. Na místě půjde rovněž objednat nebo vyzvednout zboží z e-shopu 4camping.cz s nejširší nabídkou kempingového, turistického a outdoorového vybavení.

I letos na návštěvníky čekají velké výstavní slevy a soutěž o atraktivní ceny. Otevřeno je každý den od 10:00 do 20:00 hodin, včetně víkendů a svátků. Vstup a parkování jsou zdarma.

Výstava stanů své brány otevírá necelý rok po požáru a dlouho nebylo jasné, zda se vůbec podaří akci oživit, nakonec se to ale povedlo. „Okolnosti, kdy jsme přišli nejen o všechno vystavené a uskladněné zboží a vybavení, ale i léta rozvíjení a zdokonalování Výstavy, nás donutily udělat razantní změnu v konceptu. Vracíme se tak zpět ke kořenům. Akce před 25 lety začínala v ochozech strahovského stadionu, a i tehdy hrály prim stany, spacáky a karimatky na kempování, turistiku i do hor,“ říká tiskový mluvčí Výstavy stanů Vít Hruška.

Více na www.vystavastanu.cz.