Tři stárnoucí kamarádi na úpatí hory a dvoudenní túra před nimi. Cíl je jasný: překonat krizi středního věku. Vejšlap, komediální oslava přátelství, přírody a života není ale jediným představením, které na diváky na Novém Světě v létě čeká.

"Letos hrajeme na Letní scéně až do poloviny září a divákům na ní postupně představujeme téměř celý náš repertoár. Například v příštích dnech nás čeká série představení Pan Halpern a pan Johnson v titulních rolích s Petrem Kostkou a Františkem Němcem. Posléze navážeme blokem představení Housle s Jiřím Langmajerem, Pavlem Liškou a Milanem Heinem a následovat budou mnohé další inscenace. V polovině září se poté přestěhujeme na naši komorní kamennou scénu nedaleko Staroměstského náměstí," příbližila zčásti program následujících dní Tereza Šafářová, PR a tisková mluvčí Divadla Ungelt.

Letní scéna tento rok prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Má zrenovované hlediště, nové sociální zázemí a především nové zastřešení. Diváci se tedy nemusí bát dorazit na představení ani v případě deštivého počasí.

Kompletní program Letní scény divadla Ungelt najdete ZDE