V pražském Buddha baru se uskutečnil křest autorského alba, kam se také Gerry osobně dostavil. Kmotry desky se spolu s Gerrym stal houslista ze skupiny Čechomor, Karel Holas. Skupina Všichni svatí pokřtila svou druhou autorskou desku a vzápětí vyrazila na společné česko - slovenské turné se skupinou No Name.

Gerryho Leonarda s kapelou seznámil Karel Holas ze skupiny Čechomor, který na druhé desce Všech svatých také spolupracuje. Gerry Leonard, producent nového alba, má dlouholeté zkušenosti na světové hudební scéně.

„Je vždy zábava pracovat s touto kapelou, protože je zde skvělá energie a smysl pro přátelství v hudbě i mimo ní. Vyrostl jsem hraním v kapelách a vždy měl rád způsob, jakým je muzika tvořena a předváděna skupinou. Všichni kluci jsou skvělí a velice talentovaní," řekl Gerry v rozhovoru v době své návštěvy v Praze.

Mimořádná deska

Finálních úprav se neujal nikdo jiný než světová legenda masterinngu a několikanásobný držitel cen Grammy Bob Ludwig. Tento americký zvukový inženýr spolupracoval s více než třináctisty muzikanty, mezi které patří Jimi Hendrix, Mark Knopfler, Frank Zappa či skupina Metallica.

„Jsem nadšený a nesmírně rád, že se nám poštěstilo spolupracovat s těmito hvězdami svého oboru. Práce na novém albu probíhala ve velice přátelském duchu. Profesionální přístup všech zúčastněných nám pomohl vytvořit mimořádnou desku," uvedl po natáčení zpěvák Všech svatých Honza Dvořák.

Do českých rádií byl nasazen první singl Jednou to skončí, ke kterému kapela natočila videoklip.

| Video: Youtube

Čtěte také: Kapela Všichni svatí: Muzika? Je to jakési hraní se životem v životě