Akci tradičně doprovází kulturní program. Letošní ročník nebude výjimkou, navíc bude v počtu účinkujících rekordní. Na trzích vystoupí více než 1500 umělců z celé Evropy.

Velikonoční veselí na Staroměstském a Václavském náměstí doplňují ještě Velikonoční trhy před budovou Nové radnice na Mariánském náměstí, které odstartovaly o den dříve.

Velikonoční náladu, trhy i pestrobarevnou výzdobu s nimi spojenou si Praha bude užívat až do neděle 7. dubna.

PROGRAM

Staroměstské náměstí
17.3.2024      

11:00 - 15:00    Velikonoční dílničky s Druchemou
16:00 - 17:00   Svatý Patrik Conamara Chaos - hudební skupina
17:30 - 18:15     Pěvecký sbor Berušky a Barušky
18:30 - 19:00    Pěvecký sbor Vratislavka


18.3. 2024    

16:00 - 19:00   Folktrio - folková skupina


19.3. 2024    

16:00 - 16:30    Dětský pěvecký sbor Drtinka
17:00 - 17:30    Anna Kiera - pěvecké vystoupení
18:00 - 19:00   Academy Of Music - sólová vystoupení


20.3. 2024    

16:00 - 16:45    Pěvecký sbor Radost, ZŠ a MŠ VOTICE
17:15 - 18:00     ZUŠ PRO ARTE VIVA, s.r.o.
18:30 - 19:00    Pěvecký sbor Old Noctuella


21.3. 2024    

16:00 - 19:00   Samu&EL - hudební vystoupení


22.3. 2024    

16:00 - 16:25    Pěvecký a taneční soubor Dědinka - přípravky souboru Musica e  Danza
16:30 - 16:40    Pěvecký sbor Mateřská škola Opalinka
17:00 - 18:00    Gospel Singers - worshipová kapela
18:15 - 19:00     Dětský folklorní soubor Vonička Čestlice


23.3. 2024      

11:00 - 15:00     Velikonoční dílničky
16:00 - 19:00    Mezinárodní folklorní festival Jarní pohádka (UA, EE, GE, BG, RO, PL)


24.3. 2024      

11:00 - 15:00      Velikonoční dílničky
16:00 - 16:30     Folklorní soubor Kamýček
16:40 - 17:20     Dětský pěvecký sbor Sedmihlásek Praha
17:30 - 17:35      Taneční soubor Harmony Dance
17:50 - 18:15       Smíšený pěvecký sbor KWAY
18:30 - 19:00     Pěvecký sbor Voices of Prague


25.3. 2024      

16:00 - 17:00    FZUŠ Stodůlky - hudební vystoupení
17:30 - 18:20     Folklorní soubor Rosénka, skupiny Hrozénka a Treperendy, dětský folklorní soubor Makovičky
18:30 - 19:00    Oli Rumlová - sólové vystoupení


26.3. 2024      

16:00 - 16:20     Pěvecký a taneční sbor Modrá
16:30 - 17:00     Dětský pěvecký sbor Klíček a flétnový soubor Notečka
17:15  - 18:15       AGLAIA - pěvecký sbor ZUŠ a gymnázia Dobříš
18:40 - 19:00     Mužský sbor Rolnička Praha


27.3. 2024      

16:00 - 16:30      Pěvecký sbor Bajkaláček
16:45 - 17:15        Dětský pěvecký sbor Osmikvítek - přípravná oddělení Sněženky a Kopretinky
17:30 - 18:00      Folklorní soubor Lučinka
18:10 - 19:00       Taneční škola BETTY


28.3. 2024      

16:00 - 17:00      Jan Jareš - nevidomý zpěvák a klavírista
17:15 - 19:00       Třehusk - staropražská kapela


29.3. 2024      

16:00 - 16:30      Dětský folklorní soubor Maleníček a Záhoráček
16:45 - 18:15       Tancujeme se Studánkou Praha
18:30 - 19:00      Taneční soubor Lazarka


30.3. 2024      

11:00 - 15:00       Velikonoční dílničky s Pompo
16:00 - 16:20      Dětský domov Most - romský folklór
16:45 - 17:30       Dechová hudba Bořanka
17:40 - 18:00      Dětský domov Most - romský folklór
18:15 - 19:00        Dechová hudba Bořanka


31.3. 2024        

11:00 - 15:00       Velikonoční dílničky s Pompo
16:00 - 19:00      Třehusk - staropražská kapela


1.4. 2024          

11:00 - 15:00       Velikonoční dílničky
15:45 - 16:45       Divadélko Romaneto - Jak pan Slepička a paní Kohoutková malovali vajíčka
17:15 - 19:00        Plzeňský Mls - malý lidový soubor


2.4. 2024        

16:00 - 17:00      Dick O'Brass - folková kapela
17:20 - 17:40       Taneční studio Mirabel - irské tance
18:00 - 18:20       Veselá kapela seniorů z HaFstudia
18:45 - 19:00       Pěvecký sbor Annotare in corde


3.4. 2024          

15:30 - 15:50        Dětské pěvecké sbory Sluníčko a Mráček ZŠ prof. Švejcara
16:00 - 16:20       Pěvecký sbor Mateřská škola 4Pastelky a Notičky
16:30 - 17:10        Dětský pěvecký sbor Noctuella a Kulíšci
17:30 - 18:30       DominiKa - hudební vystoupení
18:30 - 19:00       Patrik Stoupa - hudební vystoupení


4.4. 2024        

16:00 - 16:45       Patrik Stoupa - hudební vystoupení
17:00 - 17:40       Dům dětí a mládeže Suchdol - sólový zpěv
18:00 - 19:00       Pěvecký sbor Triangl, Zelenáček, Trianglíček


5.4. 2024          

16:00 - 19:00       Cimbálová muzika Vladimíra Novotného

6.4. 2024          

11:00 - 15:00        Velikonoční dílničky s Pompo
16:00 - 18:00       Jízda králů Skoronského kroužku a tvořivé dílny
18:15 - 19:00        JK Band ZUŠ Kralupy nad Vltavou


7.4. 2024          

11:00 - 15:00        Velikonoční dílničky s Pompo
16:00 - 16:50       Dětský národopisný soubor Pomněnka
17:20 - 17:45        Klarinetový soubor ZUŠ Nad Alejí
17:50 - 18:05        Studio DAG, ZŠ a MŠ Sdružení - taneční soubor
18:10 - 19:00        Dětský národopisný soubor Pomněnka


Václavské náměstí
17.3. 2024      

16:00 - 16:30       Smíchovský výběr Domu dětí a mládeže Praha 5
16:45 - 18:00       Tancujeme se Studánkou Praha


21.3. 2024         

16:00 - 17:00       DominiKa - hudební vystoupení
17:00 - 18:00       Sólová vystoupení studentů Mezinárodní konzervatoře Praha


22.3. 2024        

16:00 - 18:00       Folktrio - folková skupina


23.3. 2024       

16:00 - 16:40       Folklorní soubor Světlovánek
17:00 - 17:30        Chlapecký sbor Dzvinočok a dívčí sbor Vognyk z Kyjeva
17:30 - 18:00        Pěvecký sbor Voices of Prague


24.3. 2024         

16:00 - 18:00       Folktrio - folková skupina


28.3. 2024         

16:00 - 18:00       Samu&EL - hudební vystoupení


29.3. 2024          

16:00 - 18:00        Třehusk - staropražská kapela


30.3. 2024          

16:00 - 18:00        Třehusk - staropražská kapela


31.3. 2024         

16:00 - 18:00        Folktrio - folková skupina


1.4. 2024             

16:00 - 18:00       Cimbálová muzika Miroslava Kotlára


4.4. 2024           

16:00 - 18:00        Načarej - folková kapela


5.4. 2024

16:00 - 17:00        Gospel Singers - worshipová kapela
17:30 - 18:00        Folklorní soubor Lučinka


6.4. 2024

16:00 - 16:15         Rinceoirí - klub irských tanců
16:30 - 18:00        Tancujeme se Studánkou Praha


7.4. 2024 

16:00 - 18:00       Samu&EL - hudební vystoupení

Zdroj: trhypraha.cz