Většina fanoušků zatím zůstává v prostoru před areálem mezi stánky, kde se lze občerstvit za koruny. Veškeré platby u stánků s občerstvením uvnitř areálu lze uskutečnit pouze bezhotovostně.

Před vchodem je množství míst, kde lze zakoupit nabitou kartu v hodnotě 300 až 1000 korun, kartu je možné později dobít. Fronty se zde zatím netvoří. Pokud zákazník nevyčerpá limit, může přes internet požádat o vrácení zbytku peněz na svůj účet. „Tak mámo, koupil jsem kartu za pět set, více snad toho nepropiješ," hlásil jeden z návštěvníků své manželce.

Pořadatelé původně oznámili, že je koncert vyprodaný. Poté, co nemocného zpěváka AC/DC Briana Johnsona nahradil zpěvák Guns N' Roses Axl Rose, někteří fanoušci využili možnost vrátit vstupenky. Lístky je proto možné zakoupit i v den konání koncertu. Už na cestě od metra Letňany, odkud je výhled na připravené pódium ve tvaru typických ‚satanských růžků', se objevují překupníci se vstupenkami.

Posílený provoz MHD

Již v metru se cestující z hlášení dozvědí, že v okolí areálu je nedostatek parkovacích míst. K dispozici není žádná úschovna zavazadel ani šatna. Dopravní podnik oznámil, že v době po skončení koncertu ve 22.30 až 24 hodin výrazně posílí provoz metra i autobusu linky 195.

Z důvodu zajištění bezpečnosti silničního provozu i návštěvníků koncertu je omezen provoz na některých komunikacích v okolí letiště Letňany. Žádné dopravní komplikace zatím nenastaly. Dopravní opatření platí od 7 do 24 hodin.

Akci zahájí v 17 hodin česká skupina Doctor Victor. V 18.30 hodin začne produkci americká formace Tyler Bryant and the Shakedown, která AC/DC doprovází na evropské části jejich turné. AC/DC by na pódium měla dorazit v 19.45 hodin.

Čtěte také: Na koncert AC/DC do Letňan se auta nedostanou