„Rozhodli jsme se, že uděláme našim divákům radost. Nejen, že začíná nová divadelní sezóna, ale je tady také sezóna burčáku a nových vín, tak proč by se měli lidé trmácet po „slavné" D1 na Moravu, když jim můžeme přivézt trochu Moravy do divadla," předeslala manažerka Divadla Bez zábradlí Hana Heřmánková a dodala, že sklenku moravského vína si budou moci diváci vychutnat až do 25. září.

„Naše malé vinobraní vyvrcholí pětadvacátého září hrou Další roky ve stejnou dobu se Zdeňkem Žákem a Veronikou Freimanovou v hlavních rolích a Veroničinými kulatými narozeninami. Jednadvacátého září s námi můžete oslavit 150. reprízu skvělé komedie Sunny boys s Karlem Heřmánkem, Zdeňkem Žákem a Martinem Kubačákem," uvedůa Hana Heřmánková.

Sklenku moravského vína získají diváci Divadla Bez zábradlí ke konkrétním představením. „Jaké to jsou, se dovíte na internetových stránkách Divadla Bez zábradlí. Tam je výpis všech titulů, které se v rámci našeho malého vinobraní budou hrát," dodala mluvčí Divadla Bez zábradlí Zlata Jílková.