Live stream: Z Kanady do Argentiny
KDY: 20.30-22
KDE: Informace a registrace? info@kolemsveta.cz
ZA KOLIK: 100 Kč přes www.smsticket.cz

Seriál Kolem světaje cyklus cestovatelských online přednášek. Pořádáa uvádí Karel Wolf, dnes přednášejí a promítají Tomáš Smejkal a Ľuba Lapšanská. Vstupenky zakoupíte přes portál www.smsticket.cz, odkaz na živé vysílání dostanete emailem 30 min před začátkem. Co vás čeká? Přednáška o tom, jak se Ľuba, Tomáš a jejich čtyřnozí kamarádi vydali na dlouhou pouť z Kanady až do Argentiny.

Show Jana Krause online
KDY: 19.30-22
KDE: www.showjanakrause. online/e-10984
ZA KOLIK: Od 150 Kč

V Show Jana Krause se tentokrát představí náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula, herci Eva Burešová a Marek Lambora a sportovec Adam Ondra. Díky exkluzivnímu streamu můžete Show Jana Krause viděto den dříve než v televizi a v nesestříhané podobě, navíc z pohodlí domova a bez roušky. Nemusíte mít obavu, že se na vás v předprodeji nedostane, virtuální divadlo má kapacitu 1000 diváků.

Andy Warhol: Vernisáž prodejní výstavy
KDY: 17.30-19.30
KDE: Czech Business Club, Pařížská 18, Praha 1
ZA KOLIK: Zdarma, nutná registrace

„Milí milovníci umění, srdečně vás zveme na uvolněnou skleničku v nové době. Na oslavu skutečnosti, že se opět můžeme scházet, jsme pro vás připravili vernisáž prodejní výstavy nejznámějších litografií Andy Warhola z edice Leo Castelli, o které je na trhu s uměním obrovský zájem. Vstup volný po registraci na webových stránkách czechbusinessclub.cz,“ lákají pořadatelé akce.

The Fialky a Nežfaleš před Stormem
KDY: 19-21
KDE: Storm Club, Tachovské náměstí 5, Praha 3
ZA KOLIK: 100 Kč

Punkové kapely The Fialky i Nežfaleš odehráli v klubu Storm desítky koncertů, křtili desky, pořádají vánoční festival a vrací se i mimo něj. Proto i zde symbolicky zahrají svůj první koncert po karanténě. Akce se koná venku před klubem, otevřeno je od 15 hodin, za vstupné vyndáte z peněženky stokorunu. Předprodej nebude spuštěn, lístky se dají koupit pouze v den akce.
Koncert proběhne za všech nutných, vládou nařízených opatření.