Bazaar Festival 2020 online
KDY: Od dnešního dne až do 1. listopadu
KDE: www.bazaarfestival.cz
ZA KOLIK: www.donio.cz/bazaarfestival

Šestý ročník pražského divadelního a tanečního festivalu Bazaar se vzhledem k aktuální situaci uskuteční v online verzi. Kompletní program a aktuální informace najdete na níže uvedených stránkách.

Online vyhlášení Stromu roku
KDY: Od 18
KDE: www.stromroku.cz
ZA KOLIK: Zdarma

Naše země je plná nádherných stromů. Víte, že je anketa, která určí, jaký strom je ten nej? Její vyhlášení se koná dnes od 18 hodin na stránkách www.stromroku.cz. Do finále se dostal tucet stromů, z nichž se vybere vítěz – Jilm u gymnázia, Javor z Velké Lhoty, Lípy v Hřebenech, Praskoleská lípa, Janovská tisíciletá lípa, Otec lesů – Vrakodávný veledub, Černá dáma, Jabloň u Lidmanů, Hugo z Lednice, Lípa sv. Jana Nepomuckého, Strom rodáků nebo Roškopovská babyka.

Online: Dernisáže na Pragovce
KDY: Od 18
KDE: Facebookový profil Pragovka Gallery
ZA KOLIK: Zdarma

Pragovka Gallery vás srdečně zve na další z řady dernisáží. Ukončeny budou výstavy: Lenka Černota – Vlk se proměnilv planetu a potom se stal skvrnou, David Minaříka Filip Švehla – Hned i zítra bude líp, Jan Vlček – Don Quijoti.

Národní muzeum pro děti
KDY: Nonstop
KDE: www.nm.cz
ZA KOLIK: Zdarma

Děti, jsou papíra pastelky vašimi kamarády? Fantazii ani barevnosti se meze nekladou. Stáhněte si omalovánky ve třech tématických kategoriích Příběh Tomáše a Charlotty, S pastelkami do světa a Rok na vsi. Mimo to vás čekají rovněž prohlídky výstav, tvoření, soutěže a Honzík s Fany.

Online rozhovor s Editou Proškovou
KDY: Od 17
KDE: Facebooková událost Online rozhovor s Editou Proškovou
ZA KOLIK: Zdarma

Nosí nás celý život, ale dokud fungují, tak je neřešíme a máme je zavřené v botách, kde trpí. Zajímá vás pohled odborníka na problematiku celého těla? Nebo se chcete dozvědět něco více o vašich nohách? Na otázky odpoví fyzioterapeut a podolog Edita Pešková. Otázky můžete psát i do události.