Kultura on air: Na slovo s Lacem Deczim a Tomášem Poláčkem
KDY: 19-22
KDE: Facebookový profil Rock Café Prague
ZA KOLIK: Zdarma (klub i umělce můžete podpořit vstupenkou přes goout.net)

V rámci projektu Kultura on air se můžete těšit na další rozhovor. Tentokrát jde o velmi exkluzivní kousek - ve streamu si popovídá věhlasný trumpetista Laco Deczi a novinář Tomáš Poláček, který je autorem knižního rozhovoru právě s Lacem. Jak oba prožívají aktuální situaci? Jak složitý byl návrat Laco Deczi z Mexika zpět do USA, když byly již zavřené hranice?

Otevření kuličkového areálu
KDY: 16-17
KDE: Sídliště Dědina, Praha 6
ZA KOLIK: Zdarma

„Zveme vás na slavnostní otevření unikátního kuličkového areálu,“ lákají pořadatelé z Prahy 6 a Nápadu pro Šestku. Originální hřiště pro děti původně vzešlo z vítězného projektu participativního rozpočtu Nápad pro šestku, který si odhlasovali sami občané. Přijďte si novinku vyzkoušet, kuličkys sebou.

Autokino na Strahově: Dannyho parťáci
KDY: Od 21
KDE: Zátopkova 6, Praha 6
ZA KOLIK: 350 Kč za automobil

Autokino u strahovského spartakiádního stadionu je největším v Praze, a to s kapacitou pro 120 automobilů. Program kina v dramaturgii Aerofilms nabídne divácky oceňované snímky. Dnes večer se můžete těšit na zlodějskou komedii Dannyho parťáci.

Jan Saudek: „85“ život
KDY: Až do 30. 6., úterý až neděle 10-19
KDE: Galerie Malostranská Beseda, Malostranské náměstí 1, Praha 1
ZA KOLIK: 150 Kč, slevněné 80 Kč

Malostranská beseda připravila ojedinělou výstavu světoznámého fotografa Jana Saudka k jeho 85. narozeninám. Jde o unikátní výstavu 85 fotografií z průběhu jeho celé umělecké kariéry, výstava je doplněna i korespondencí a poznámkami ze Saudkových knih Jana Saudka, které budou v průběhu výstavy pokřtěny.