Letní scéna Harfa: Milionový údržbář
KDY: Od 20
KDE: Letní scéna Harfa, Českomoravská 2420/15a, Praha 9
ZA KOLIK: 599 Kč zde

Jako milionář zklamal. Uspěje jako bezdomovec? Séverinu opustil manžel Jean Pierre před dvaceti lety. Opuštěná a na mizině si založila vlastní vydavatelství, které teď prosperuje. Jednoho dne se tento kdysi světácký ex-manžel objeví před jejími dveřmi, avšak už to není ten arogantní a cynický obchodník, ale zruinovaný muž bez střechy nad hlavou. Jean Pierre přišel, aby se omluvil, a jako nezaměstnaný se vlastně zeptal i na práci. Séverine se rozhodne dát mu šanci a nabídne mu místo údržbáře! Jean Pierre tak musí překonat svou hrdost, obléct si pracovní uniformu, vzít kartáč a kbelík a přijmout ponížení. Séverine s ním totiž zachází jako s onucí. Ale Jean Pierre není typ, který by se tak rychle poddal… Hrají: Petr Nárožný, Veronika Freimanová, Zuzana Žáková / Anna Kotlíková, Robert Hájek / Martin Zahálka ml., Antonín Procházka / Vasil Fridrich, Lucie Zedníčková / Štěpánka Procházková.

Auto/letní kino: Expedice: Džungle
KDY: Od 21.30
KDE: Kino Strahov, Zátopkova, Praha 6
ZA KOLIK: 350 Kč za automobil, 120 Kč venkovní sezení

Film studia Disney Expedice: Džungle, inspirovaný slavnou atrakcí v zábavním parku Disneyland, je dobrodružnou výpravou do amazonské džungle, ve které se představí Dwayne Johnson jako charismatický kapitán lodi a Emily Blunt jako odvážná průzkumnice na své misi.

Barbora Poláková v Ledárnách
KDY: Otevření areálu 17, začátek koncertu 20
KDE: Ledárny Braník, U Ledáren, Praha 4
ZA KOLIK: Od 490 Kč

Barbora Poláková se se svou kapelou představí v rámci Lucerna Music Bar Open Air v Ledárnách Braník. Nenechte si ujít! Koncertní areál pro Lucerna Music Bar Open Air letos vzniká hned vedle historické budovy Branických Ledáren. Návštěvníci si kromě skvělých koncertů užijí i pohodovou letní atmosféru, v areálu bude dostatečně velká chill out zóna a bohatý výběr jídla a pití.