Iva Bitová a Václav Václavek na střeše
KDY: Od 19.30
KDE: Střecha Lucerny, Štěpánská 61, Praha 1
ZA KOLIK: Od 850 Kč

Jedinečný koncert Ivy Bittové a Vladimíra Václavka, kteří budou hráta zpívat písně nejen z alba Bílé inferno. „Díky umění můžete použít představivost. Umění je chléb i potěšení! Nekonečná vášeň pro hudbu, pro hlasy, pro objevování, pro lidi, pro život,“ říkají. Nenechte si ujít toto výjimečné vystoupení na magickém místě.

Auto/letní kino: Svéráz českého rybolovu
KDY: Od 21.30
KDE: Kino Strahov, Zátopkova, Praha 6
ZA KOLIK: 350 Kč za automobil, 120 Kč venkovní sezení

Parta šesti dobrosrdečných chlapů vyráží na dalekou cestu za rybami do Norska. Spojuje je dlouholeté přátelství a touha po mužském dobrodružství. Stejně jako dalších 15 000 Čechů i naši hrdinové jednou ročně sbalí své rybářské pruty, nepromokavé bundy, smažené řízky i kartony piv a dají na čas sbohem svým partnerkám, hospodám a domovům. Moře jim poskytuje svobodu a touha plnit si své sny je žene vstříc kapitálnímu úlovku. Nejdříve se ale musí vypořádat se špatným počasím, nespolehlivou technikou i vlastními humornými přešlapy. A možná se nakonec ukáže, že to nejcennější nenajdou na konci udice. Jaká jsou tajemství mužských rybářských expedic?

David Koller v Ledárnách
KDY: Otevření areálu 17, začátek koncertu 20
KDE: Ledárny Braník, U Ledáren, Praha 4
ZA KOLIK: Od 590 Kč

David Koller vystoupí se svou kapelouv rámci Lucerna Music Bar Open Air v Ledárnách Braník. Nenechte si to ujít! Koncertní areál letos vznikl hned vedle historické budovy Branických Ledáren. Návštěvníci si kromě skvělých koncertů užijí i pohodovou letní atmosféru, v areálu bude dostatečně velká chill out zóna a bohatý výběr jídla a pití.