Řemeslný jarmark na Šesťáku
KDY: 10-18
KDE: Vítězné náměstí, Praha 6
ZA KOLIK: Zdarma

Na tradičním Řemeslném jarmarku na vás čekají ukázky řemesel, prodej rukodělných výrobků, tvořivé dílny a opékání buřtů. Vstup na akci je zdarma a opakuje se každou středu.

Výstava Cosmos Discovery
KDY: Až do 30. října, ne-čt 10.00–19.30, pá-so 10.00–22.30
KDE: Výstaviště, Praha 7
ZA KOLIK: Dospělí 300 Kč, zlevněné od 100 Kč

Zážitková výstavou pro celou rodinu, ale i pro odborníky a fanoušky kosmických letů. Návštěvníky provede historií od prvních letů až k současným a budoucím misím. Navíc nabízí i opravdové prožitky kosmonautů ať už v průchozím modulu stanice MIR, kokpitu raketoplánu nebo při výcviku astronautů v Cosmos Campu.

Venkovní jóga pro seniory
KDY: 10.30-11.30
KDE: Park Nové Roztyly (vedle hotelu Nosál), Praha 11
ZA KOLIK: Zdarma

Nadšená instruktorka jógy Šárka Furda pro vás připravila lekce zdarma. Vhodné pro všechny, kteří mají rádi cvičení v přírodě, chtějí se protáhnout a potkat se s novými lidmi. S sebou karimatku, vodu a dobrou náladu.

Hvězdné léto pod věží: Prachy!!!
KDY: 20-22
KDE: Letní scéna pod žižkovskou věží, Mahlerovy sady 1, Praha 3
ZA KOLIK: Od 499 Kč

Výtečná komedie s Ondřejem Vetchým, Richardem Trsťanem, Nelou Boudovou a dalšími.
Jean připravuje večeři na oslavu narozenin svého manžela, mírného účetního Henryho. Ale má zpoždění. Když konečně přijde, Jean ho nepoznává – Henry chce okamžitě emigrovat do Barcelony! Má k tomu ovšem pádný důvod: v metru omylem sebral cizí kufřík nacpaný bankovkami v hodnotě tři čtvrtě milionu liber…

Blanka Matragi: Timeless
KDY: Až do 31. prosince, denně 10-18
KDE: Obecní dům, náměstí Republiky 5, Praha 1
ZA KOLIK: Od 155 Kč

Spojením nezaměnitelného kouzla secesních prostor kulečníkových a karetních heren Obecního domu a exkluzivních Haute Couture modelů Blanky Matragi vznikl jedinečný koktejl opojující smysly.
Výstava představuje obměněnou expozici mapující její více jak pětatřicetiletou kariéru módní návrhářkya designérky. Rovněž zde najdete kolekci Elements 2017. Zde se designérka Blanka Matragi inspirovala přírodními živly bez kterých by život na naší planetě neexistoval. Kolekce je obohacena o nejnovější technologie nejen v materiálech, ale také v přístupu a používání autorských inovačních nápadů v 3D efektu s iluzionistickými prvky.