Objevte kouzlo stínového divadla na představení Popelka
KDY:
 Až do 10. ledna
KDE: Online na Goout.net
ZA KOLIK: 99–599 Kč

Příběh chudé dívky přezdívané Popelka, která svou dobrou duší a šarmem okouzlí bohatého prince, nastudovalo divadlo HILT Praha ve formě stínového divadla. Diváci objeví kouzlo stínů v kombinaci s magickými projekcemi, které vytvoří působivé efekty na plátně. Online představení je založeno na současném moderním tanci. Stínové divadlo se stalo ve světě hitem posledních let. Od doby, kdy ve starověké Číně využívali kouzelníci hry stínu na plátno pomocí světla plamenu svíce, se mnohé změnilo. Představení je přístupné do 10. ledna.

Zažijte o víkendu Kabaret Bravo naživo
KDY:
 2. a 3. ledna
KDE: Na stránkách divadla Bravo
ZA KOLIK: 100–2000 Kč

Losers Cirque Company představují o víkendu od 1. do 3. ledna svůj nejnáročnější projekt těchto měsíců -show s názvem Kabaret Bravo naživo. Za pomoci moderní technologie svými akrobatickými kousky a okázalými kostýmy potěší diváky v pohodlí domova. Kabaret Bravo naživo je vytvořen zejména proto, aby organizátoři divákům představili online prostor divadla a do něj zasazená různá akrobatická čísla. Půjde tedy o sled jednotlivých vystoupení odehrávajících se nejen na hlavním pódiu, ale také například ve foyer, v hledišti, v hereckých šatnách a podobně. Celým kabaretem diváky provede kabaretiér Mates Petrák.  Vstupenky si můžete zakpoupit na stránkách Goout.net.

Autokino Strahov: Slepičí úlet a Let
KDY:
 2. ledna od 16.45 a od 18.30
KDE: Zátopkova, Praha 6
ZA KOLIK: 350 Kč za automobil

I dnes, kdy jsou klasické kinosály uzavřené, si filmoví fanoušci mohou užít projekce snímků na velkém plátně. Ve strahovském autokině vás dnes čeká hned dvojitá filmová dávka. Od 16.45 na vás čeká animovaná pohádka Slepičí úlet a od 18.30 americké drama Let.

Jakub Vostřák chystá novoroční koncert, zazpívá i Magda Malá
KDY:
 2. ledna od 18
KDE: na YouTubovém kanále Jakuba Vostřáka
ZA KOLIK:  Zdarma

Ačkoli se v této době nemůžeme společně setkat a zazpívat si, rozhodl se devatenáctiletý zpěvák Jakub Vostřák, že uspořádá online koncert, prostřednictvím kterého doručí spolu se svými přáteli hudbu přímo do vašich domovů. Novoroční online koncert si můžete zdarma pustit na YouTube na kanálu Jakub Vostřák, a to v sobotu 2. ledna v 18 hodin. V rámci živého koncertu zazní muzikálové písně, známé popové hity nebo filmové či pohádkové skladby. Kromě Jakuba Vostřáka sledujícím zazpívá také několik hostů. Těšit se můžete také na píseň v podání Magdy Malé, Nely Třetinové, Tomáše Brychty, Michala Kříže nebo Maxmiliána Kocka.

Finská komedie pobaví zkraje roku online
KDY:
 2. ledna 2021 od 20:30
KDE: Moje kino live
ZA KOLIK: 100 Kč
Oslavu narozenin na chatě s partou starých přátel si umí představit a zažilo mnoho lidí. Proto je ve druhý novoroční, víkendový večer může pobavit finská komedie s názvem Víkend na chatě. Diváci si připomenou, že stará láska nerezaví a dávné jizvy se jen tak nehojí a poznají známé melodie. Oslavenkyni je 35 let, roky nevázaného mládí střídají nažehlené konvence střední třídy a více prozradí skvělé dialogy.