Swing na lodi Cargo Gallery
KDY: 18-23
KDE: Loď Cargo Gallery, Hořejší nábřeží, Praha 5
ZA KOLIK: Vstupné dobrovolné

Program: 1815-19.15 - lekce Lindy Hop pro začátečníky, 19.20-20.20 lekce Coll.Shag pro začátečníky, 20.20-23.00 - tančírna. Cesta: Z Palackého náměstí je to cca 8 minut pěšky, loď se nachází na smíchovské náplavce přímo u Palackého mostu. Tančí se v podpalubí - vejděte zadním můstkem, prosklenými dveřmi a po schodech dolů do podpalubí, za barem se nachází taneční sál.

Ďáblická míle
KDY: 18-18.30
KDE: Sportovní areál ZŠ Burešova 14, Praha 8

Závod v běhu na 1500 m na polytanovém oválu, jeho motto je: Pomalu umí běhat každý, to není potřeba zkoušet. Jako alternativu k dlouhým vytrvalostním běhům na 5 km a více je tu rychlá Ďáblická (skoro)míle, kde se není potřeba šetřit a všichni mohou běžet celou dobu rychle.

James Harries solo na Střeše Radost
KDY: 20-23
KDE: Střecha Radost, náměstí Winstona Churchilla 1800/2, Praha 3
ZA KOLIK: 320 Kč

Britský muzikant James Harries zahraje na střeše Radost. Skvělá atmosféra, výborná muzika, nádherný výhled. Co víc si v pondělí večer přát?

Indický Himaláj: Děti hor
KDY: 18.30-21
KDE: Klub cestovatelů, Masarykovo nábřeží 22, Praha 1
ZA KOLIK: 95 Kč

Ve stále se zrychlujícím se životě roste touha před tím konzumem a tlakem utéct, realizovat své sny. Například učit děti někde v zapadlém koutu Země. Cesta k objevení sebe sama, jiného způsobu života a hodnot mě zavedla do Kašmíru - krásného státu severní Indie. Kašmír je pro Indy tím, čím je pro Evropany Švýcarsko (z pohledu přírodních krás). Tamní život je tvrdý, reálný a krásný. Co obnáší dobrovolničení, kde zanechávat stopu a kde být jen pouhými posluchači a pozorovateli? Povídání a promítání dítěte českých hor, které vyrazilo poznat děti hor himalájských.