Zacvičte si online jógu
KDY: 18-19
KDE: Facebookový profil BB Centra
ZA KOLIK: Zdarma

Zacvičte si zdarma jógu pod vedením nadšené instruktorky Daniely Bacíkové. Cvičí se vždy ve čtvrtek a lekce jsou vhodné pro začátečníkyi pokročilé všech věkových kategorií.

Výstava TMBK Českoland je zpět
KDY: Do 23. prosince
KDE: Oreo Hotel Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6
ZA KOLIK: 299 Kč

Jeden z nejvýznamnějších audiovizuálních umělců dnešní doby, nespoutaný a pobuřující kolážista TMBK, se chystá sejít mezi prostý lid a pobavit jej. Monumentální sochy, dehonestující instalace a fascinující multimediální prezentace – a samozřejmě i velkolepé shrnutí života a díla hrdiny virálního věku TMBK v jedné výjimečné výstavě. Přijďte se podívat na multimediální cirkus, kde stihne zasloužený osud Andreje Babiše, Miloše Zemana i Alzáka…

Autokino Strahov: Havel
KDY: Od 18.30
KDE: Zátopkova, Praha 6
ZA KOLIK: 350 za automobil

Film se zaměřuje na Havlův bouřlivý osobní život v dobách disidentských, kdy ještě nebyl zdaleka tak slavnou osobností. Už tenkrát ale kladl na první místo pravdu a bojoval za správnou věc. Zažil pronásledování, věznění a také milostné vztahy, čelil vlastním pochybám, ale stejně tak zažíval i humorné situace.

Rockové Vánoce na Sedmičce online 
KDY: Od 19
KDE: Zde
ZA KOLIK: Zdarma

Na strahovské Sedmičce se bude konat jedenáctý ročník Rockových Vánoc, tentokrát v online podobě. Během večera uslyšíte dvě kapely: Pilot Study
a Je na malinách. "Ani jednu netřeba dlouze představovat. My totiž jsme v podstatě taková jedna velká rodina. Můžete se těšit na parádní rockovou show prošpikovanou věcmi staršími, ale i úplnými novinkami! S kapelou Je na malinách také představíme a pokřtíme vánoční a zároveň poslední singl z připravovaného alba před jeho vydáním," zvou muzikanti z Pilot Study.