Netušil ovšem, že se tu ocitne tváří tvář problému, s nímž si mnozí muži nevědí rady – seznámit svou současnou partnerku s tou bývalou. Vyřešil to kulantně – vyhnul se tomu. Alespoň prozatím. "Ukažte mi chlapa, který se žene mezi dvě ženské?," vymluvil se se smíchem Boura.

A tak kolem sebe bez povšimnutí celý večer chodila současná partnerka a mimochodem koordinátorka projektu Naháči Monika Berná a bývalá partnerka a matka jeho dcery Agáty Markéta Mayerová. Zachovaly ovšem dekórum a obě se shodují na tom, že jejich seznámení je na Slávkovi.

"Jsem pohodový člověk a podobnými věcmi si život nezatěžuji. Až se rozhodne to udělat, tak to udělá, já to neřeším," říká sexy brunetka. S tím souhlasí i Mayerová, s níž Boura na Nově kdysi tvořil nezapomenutelné moderátorské duo. "Čekala jsem, že budeme představené, ale zřejmě Slávek čeká na nějakou jinou, snad vhodnější příležitost," dodává Mayerová.

Novinka: prvky laterny magiky 21. století

Ta se ale asi jen tak nenaskytne. Kolem Naháčů je tři měsíce před premiérou samozřejmě spousta práce. Momentálně točí film. Jsou totiž nejen prvním multimediálním interaktivním muzikálem na světě, ale také jako první používají prvky laterny magiky 21. století prostřednictvím internetu.

Předtáčky jsou tedy nedílnou součástí děje, který se bude odehrávat na pódiu. Objeví se v nich jak herci, kteří budou představovat charaktery hlavních hrdinů a budou mít hlavní roli na pódiu, i další herci, kteří plní stejně důležitou úlohu mimo pódium. Všichni do jednoho pak budou komunikovat s předtáčkami, s filmem jako takovým, budou se v nich zrcadlit, budou vycházet a vcházet do předtočených sekvencí…

Podle slov autora a producenta muzikálu Slávka Boury se jedná o nevídanou záležitost. "O kterém muzikálu se dá říct, že točí film? My ho točíme. Například máme v tuto chvíli za sebou natáčení s malým klučinou, který dostává nakládačku od svých spolužáků. Vytvořili jsme kvůli tomu vhodnou atmosféru před jednou z pražských škol. To dítě v Naháčích vyroste v charakterní roli – pana Prokopce. Točili jsme Sisu Sklovskou a Danielu Šinkorovou jako bílého a černého anděla a bohyni Palas Athénu, Martina Maxu jako Jana Husa, herce jako víly, dvě prostitutky v posteli a další a další postavy. Všechny mají za úkol doplňovat děj na pódiu, čímž vzniká celek na úrovni překračování virtuality a reality. Točíme také těla, na která budeme vkládat speciálním softwarem obličeje živých a neživých celebrit a to všechno pro to, aby si divák mohl v show zahrát, aniž by vstal od svého monitoru," prozrazuje Boura.

Premiéra: 4. října v Goja Music Hall v Praze

Muzikál Naháči je příběh z dnešních dní a o nás. Je věnován světu internetu, sociálním sítím a odhalování lží, přetvářek a masek. Vidět ho můžete v limitované edici třiceti představení od 4. října v Goja Music Hall v Praze a vstupenky na něj si můžete obstarat v předprodeji, který byl zahájen 26. května na stránkách www.nahaci.profi.cz.

Vedle Daniely Šinkorové, Sisy Sklovské, Martina Maxy nebo Michala Kavalčíka alias Rudy z Ostravy uvidíte spoustu dalších známých tváří, například Zbyňka Drdu, Terezu Aster Vágnerovou nebo Davida Gránského. Na hudbě spolupracuje s americkou skladatelkou Sárou Bigelow český skladatel a hudební producent Jarek Šimek.

Čtěte také: Exstarosta Jančík bude zpívat v muzikálu