close Aquapalace Praha od čtvrtka 11. dubna do neděle 14. dubna bude hostit v pořadí 12. ročník oblíbeného mezinárodního zážitkového festivalu SaunaFest 2024. info Zdroj: AP zoom_in Aquapalace Praha od čtvrtka 11. dubna do neděle 14. dubna bude hostit v pořadí 12. ročník oblíbeného mezinárodního zážitkového festivalu SaunaFest 2024. Návštěvníkům a mezinárodní porotě se představí rekordních 33 soutěžících, výběr těch nejlepších domácích saunových mistrů. „Stejně jako loňský rok, který do Aquapalace Praha přilákal tisíce návštěvníků, i letošní SaunaFest opět nabídne výjimečné saunové zážitky. Návštěvníci se mohou těšit na opravdové hvězdy saunového světa,“ říká ředitelka Aquapalace Praha Vladana Horáková a dodává: „I tento rok jsme připravili bohatý program v podání exkluzivních zahraničních hostů a unikátní doprovodný program.“

Pozvání přijala například kanadská vicemistryně v saunování Jade Coulombe, ze světové špičky pak saunový mistr z Malajsie, Lay Pang Ong nebo také sauna mistři z Itálie, Rakouska či Polska.

Těšit se můžete na show ceremoniály, muzikoterapii, oblíbené metličkové a herbal procedury, peelingy, přírodniny, mystické a relaxační rituály. Nebude již tradičně chybět soutěž Mistr ručníku a společenské večery pro všechny účastníky a návštěvníky SaunaFestu.

close Aquapalace Praha od čtvrtka 11. dubna do neděle 14. dubna bude hostit v pořadí 12. ročník oblíbeného mezinárodního zážitkového festivalu SaunaFest 2024. info Zdroj: AP zoom_in Aquapalace Praha od čtvrtka 11. dubna do neděle 14. dubna bude hostit v pořadí 12. ročník oblíbeného mezinárodního zážitkového festivalu SaunaFest 2024. Soutěž týmů a finále soutěže jednotlivců v rámci Mistrovství ČR proběhne pak až na začátku května na jiném místě. Vítězové kategorií postupují na Mistrovství světa v saunových ceremoniálech AUFGUSS-WM, které se tento rok uskuteční v Holandsku.

„Saunéři z ČR již tradičně na Mistrovství světa obsazují příčky nejvyšší a úroveň saunování a saunových ceremoniálů je u nás jedna z nejlepších na světě,“ uvádí Pavel Hofrichter pořadatel SaunaFestu a porotce Aufguss WM.

Bližší informace i vstupenky na festival najdete na www.aquapalace.cz.