První část se skládá z fotografií, které zachycují tělo člověka v emotivních detailech a dohromady vytvářejí jednotný celek.

Druhá část výstavy je pak věnována konceptuálnímu a close-up portrétu, kterému se autorka v současnosti nejvíce věnuje.

close Bibora se narodila v Pardubicích, kde v současnosti také žije. Fotit začala přibližně před půl druhým rokem a momentálně se specializuje především na experimentální portrét zoom_in „Ráda pracuji s emocemi, které nelze dopředu naplánovat. Okamžiky, kdy se modelka zapomene, mě zaujmou víc než sebekrásnější zaujímaná póza," říká Bibora - Barbora Biňovcová.

Fotografka dodává, že se ve své tvorbě neřídí podle předem připraveného scénáře, ale raději improvizuje. „Momentální nálada a rozpoložení hrají tu nejdůležitější roli."

Výstava obsahuje výběr celkem 30 fotografií různých formátů, které vznikaly v průběhu posledního roku. Vzhledem k tomu, že půjde o prodejní expozici, všechny vystavované exempláře bude možné zakoupit.

O autorce
close Bibora se narodila v Pardubicích, kde v současnosti také žije. Fotit začala přibližně před půl druhým rokem a momentálně se specializuje především na experimentální portrét zoom_in Barbora Biňovcová - Bibora se narodila v Pardubicích, kde v současnosti také žije. Fotit začala přibližně před půl druhým rokem a momentálně se specializuje především na experimentální portrét.

Se svojí tvorbou se v roce 2015 umístila na přední příčce v soutěži Lidé ve čtverci. Fotografie publikuje na internetových galeriích Vouge, 1x, Imaginarium, Art Free Life nebo DeMurez Cover Art.