„Vstupenky na koncert jsou k dispozici ve všech obvyklých předprodejích a bude je možné zakoupit i těsně před koncertem na pokladnách O2 areny," řekl  zástupce pořádající agentury Live Nation Petr Novák.

Pořadatelé oznámili, že vchody do haly budou otevřeny v 18.30. V 19.30 vystoupí Mustard a ve 20.00 rapper Big Sean. Rihanna, která loni oslavila 10. výročí zahájení své kariéry, by se na pódiu měla objevit ve 21.10.

V Česku už potřetí 

Osmadvacetiletá Rihanna v Praze zazpívá potřetí. Zpěvačka, jejíž celé jméno zní Robyn Rihanna Fentyová, poprvé v metropoli vystoupila v roce 2008 v hale na pražském Výstavišti, podruhé v roce 2011 ve vyprodané pražské O2 areně. Na současných koncertech Anti World Tour představuje své nové album Anti, které vyšlo na konci loňského roku. Dosud prodala po celém světě 54 milionů alb a 210 milionů digitálních skladeb. Během sedmi let vydala sedm alb.

Na předchozích zastávkách svého aktuálního turné Rihanna nabídla až devět písní z novinky Anti včetně singlu Work nazpívaného s kanadským r'n'b umělcem Drakem. Nevynechala ani skladbu FourFiveSeconds, na které spolupracovala s Kanyem Westem a Paulem McCartneyem a nechyběl ani její nejznámější hit Umbrella.

Celosvětově uznávaný rapper 

Big Sean pocházející z Kalifornie do dnešního dne vydal tři alba. Patří mezi celosvětově uznávané rappery. Za svojí práci získal řadu nominací a výher v prestižních anketách. Jeho poslední deska Dark Sky Paradise vyšla v roce 2015 a krátce po vydání se vyšplhala na přední příčky prestižního žebříčku časopisu Billboard.

Za uměleckým jménem DJ Mustard se skrývá pětadvacetiletý americký producent, skladatel a dýdžej z Los Angeles. Stojí za několika úspěšnými písněmi pro Jessie J, Will.i.ama, Nellyho, Fergie nebo Jamie Foxxe. Své debutové album 10 Summers vydal v roce 2014 a sám si ho i produkoval.

Čtěte také: Hollywoodský skladatel J.N. Howard se na turné připravuje v Praze