„Kuchař, co šel do práce, si myslel, že je na Jiřáku nějaký koncert. Museli jsme bubeníkovi podlepit bicí, aby nebyl slyšet," ukazoval frontman kapely Jan Bláha.

Natáčet na vrcholu je docela snadné, říká správce Žižkovské věže„Dělat něco nahoře na střeše věže je na vlastní nebezpečí, protože tady není zábradlí. Každého upozorňuji, ať si dává pozor a drží se zhruba dva metry od kraje," říká správce pronajatého prostoru Žižkovské věže David Denke. Jinak ale natáčet 70 metrů nad zemí v nejvyšší pražské věži překvapivě není zas tak složité. „Není to o penězích, chce to jenom se domluvit. Málokoho to napadne," doplňuje Denke.

„Jezdili tady třeba závodníci freestyle na kole nebo tu modelka fotila šaty, které ve větru efektně vlály. Ale natáčení klipu kapely nepamatuji. Asi to teprve všechno přijde, Resumé to odstartují " očekává. A jak vlastně napadlo natáčet nahoře tuto začínající kapelu? „Asi proto, že jsem jejím členem," směje se Denke. „Ale samozřejmě, rádi tu přivítáme i jiné. Občas se něco děje nahoře ve vyhlídce, koncert tam měla třeba kapela Rybičky 48," vybavuje si.

Čtěte také: Osm hodinou se začínající kapelou Resumé