Zásilkou je dopisnice, kterou k této události vydala Česká pošta. Jejím autorem je malíř Václav Zapadlík.

„Letoun odstartuje z letiště Točná a zamíří na letiště Letňany. Tam si speciální poštovní zásilku převezme řidič unikátního automobilu Praga Super Piccolo a odveze ji na veletrh," uvedla Kratochvílová.

Uznávaný malíř obrazů historických vozidel Zapadlík před třemi lety na veletrhu Sběratel vytvořil originální dopisnici pro Harley-Davidson Club Praha, na veletrhu tehdy představil také novou sérii poštovních známek Světová auta.

Zájemci můžou dopisnici zakoupit předem u České pošty a nadepsat ji adresou toho, komu ji chtějí poslat. Pak ji vloží do obálky a nejpozději do 31. srpna zašlou na adresu České pošty. Dopisnice pak během své cesty dostane několik razítek, a ty z ní udělají ceněný originál. Nejprve ji orazí denním razítkem pošty Praha 412 – Modřany se dnem 5. září 2015, která je teritoriálně nejblíže letišti Točná, odkud letadlo startuje. Pak dostane razítko potvrzující přepravu letadlem a nakonec po příletu do Letňan získá příležitostné razítko veletrhu Sběratel 2015.

Stejnou cestou si zájemci mohou nechat orazítkovat i jiné zásilky, například pohlednice nebo dopisy. Dopisnici vydanou k letecké poště si bude možné zakoupit i přímo na veletrhu Sběratel, ovšem bez příležitostných razítek.

Kromě letounu Praga E 114 Air Baby a unikátního automobilu Praga Super Piccolo budou na veletrhu vystaveny i raritní historické dokumenty Poštovního muzea spojené s tímto letounem nebo akcie známých světových aerolinek.