1/2

Sobota 24. února

Jazz Dock dětem: O princezně, která se ničeho nebála

Kdy: Sobota od 16
Kde: Jazz Dock, Janáčkovo nábřeží 2, Praha 5
Za kolik: 150 Kč

Pohádka o svérázné princezně, která se nebojí a nakonec vyřeší i všechny nastalé situace. Diváky čeká spousta legrace ale i napětí. Hraje se s různými druhy loutek, propojeno autorskými písničkami. Určeno pro děti od tří let. Hraje Divadlo Tondy Novotného.

Fidlovačka: Rain Man

Kdy: Neděle od 15
Kde: Divadlo Na Fidlovačce, Křesomyslova 625/4, Praha 4
Za kolik: 499-649 Kč

Po smrti svého otce se Charlie vrací domů pro domnělé dědictví. Tam ovšem zjistí, že má autistického bratra Raymonda a že otec přenechal své jmění ústavu, ve kterém Raymond žije. Charlie se pokusí závěť zvrátit a Raye z ústavu odveze. Společná cesta do Los Angeles nakonec oběma bratrům změní život… Dojemný oscarový příběh o cestě prospěcháře Charlieho a jeho autistického bratra Raymonda ke vzájemnému sblížení a osobní proměně se vrací na česká divadelní prkna po delší odmlce. Tato divadelní "road movie" nabízí gradující příběh, jemný humor a detailní psychologickou kresbu obou bratrů. Titulní postava Raymonda je obrovskou hereckou příležitostí pro všestranný talent Matouše Rumla, navíc podpořený režijním vedením Adély Stodolové, která v Rain Manovi opět jedinečně zkombinuje své režijní a choreografické zkušenosti.

Vzhůru na karneval na ledě

Kdy: Sobota 14-18
Kde: Galerie Harfa, Českomoravská 15a, Praha 9
Za kolik: Vstup zdarma

Hledáte pro děti zábavu na čerstvém vzduchu?  Dorazte na střechu Galerie Harfa a užijte si společně karneval na ledovém kluzišti. "Touto akcí se rozloučíme se Zimními Terasami, tak si to nenechte ujít. Děti se mohou těšit na nabitý program. Co je čeká? Bruslení s plyšovými maskoty, dárek a vstup zdarma pro děti v kostýmech, kreativní dílničky, soutěže a hry, oblíbená dětská diskotéka," zvou pořadatelé akce.

Kašpárek v rohlíku a Bombarďák

Kdy: Sobota od 13
Kde: Forum Karlín, Pernerova 51, Praha 8
Za kolik: Vstup zdarma

Nevíte, co po obědě s dětmi? Přijďte s nimi do Fora Karlín. Hrát a zpívat bude Kašpárek v rohlíku a Bombarďák. Děti si užijí a vy si odpočinete.

arrow_left Předchozí
1/2
Další arrow_right