1/2

Pátek 26. ledna

Historická saunová noc

Kdy: Vstup od 18.30
Kde: Sauny Vltava, Podolské nábřeží 1108, Praha 5
Za kolik: 850 Kč (včetně celodenního vstupu do sauny)

"Přijďte okusit zajímavé historické události v saunovém podání. Naši saunéři si pro Vás připravili další saunovou noc, při níž Vás vtáhnou do dob dávných a vy můžete být součástí chvil, kdy se píší dějiny v naší ceremoniální sauně. Zastavte se u nás vypotit se od všedních starostí a nechte s námi historii ožít prostřednictvím tematických ceremoniálů, které Vás zajisté pobaví, dojmou a možná i něčemu novému přiučí. Ale zaručeně Vás zahřejí na duši i na těle. Volný čas mezi ceremoniály můžete využít k relaxaci v našich odpočívárnách, u plápolajícího ohně v teepee, a nebo si dopřát noční koupel ve Vltavě. Kapacita akce je omezená, tudíž Vám garantujeme, že se dostanete na všechny ceremoniály," zvou pořadatelé akce

Indian Republic Day

Kdy: Pátek od 18
Kde: Manifesto Anděl, Ostrovského, Praha 5
Za kolik: Vstup zdarma

Můžete se těšit na bohatý program, kde spolu objevíme krásu indických tradic – od kuchařské show, tanečních vystoupení po lahodné pokrmy a speciality z restaurace Naan & Curry (Zátiší Group). Chybět nebude ani možnost si nechat dočasně tetovat hennou krásné ornamenty na rukou.Nenechte si ujít tento večer plným radosti, kulturního objevování a nezapomenutelných okamžiků.

Sobota 27. ledna

Fidlovačka: Sugar (Někdo to rád horké)

Kdy: Sobota od 19
Kde: Divadlo Na Fidlovačce, Křesomyslova 625/4, Praha 4
Za kolik: 579-819 Kč

Světoznámý muzikál, který vznikl podle scénáře k legendárnímu filmu Někdo to rád horké. Co všechno se může stát, když si dva muzikanti hrají s gangstery na schovávanou… Příběh o gangsterech, milionářích, dámském orchestru, rozkošné dívce Sugar a dvou muzikantech na útěku.

Letňanský masopust

Kdy: Sobota od 10.30
Kde: Letňany (Stará náves), Praha 18

Městská část Praha 18 vás zve na tradiční letňanský Masopust, opět začneme setkáním před radnicí a poté s průvodem masek zamíříme skrze Letňany na Starou náves, kde bude připraven hlavní program: 11:30 Pražští pardálové, 11:40 Staropražští pardálové, 12:10 soutěž pro děti, 12:30 Sváťovo divadélko: Tři malá prasátka, 13:40 vyhlášení soutěže o nejhezčí masku, 14:50 Holokrci. Těšit se můžete na zabijačkové hody, bohaté občerstvení a naši nejmenší třeba na jízdu na ponících.

Knižní swap

Kdy: Sobota 14-18
Kde: Dětský klub Letnice, Třinecká 650, Praha 9

"Máte doma přebytečné knihy, na které se Vám práší? Přineste je do Letnice a pošlete je do světa. Vítáme knihy v dobrém stavu - dospělácké i dětské.Krom nových úlovků do Vaší knihovny se seznámíte s dalšími fanoušky knih. Můžete se těšit na drobné občerstvení, předčítání pro děti a dětské omalovánky. Pokud se nejedná o klasické nebo jinak výjimečné dílo, prosíme nenoste knihy starší 30 let. Návod na pěstování pšenice z roku 1973 málokdo využije. Vyhrazujeme si právo knihy ke swapu odmítnout. Jak to funguje? Přineste pár knih, které byste rádi vyměnili. Procházejte kolekci knih od ostatních a vyberte si nové přírůstky do své sbírky. Pokud nemáte knihu k výměně, můžete vstoupit do knižního swapu s dobrovolným finančním příspěvkem, který podpoří další literární akce," říkají pořadatelé akce.

Pohádka o žabácích

Kdy: Sobota od 16
Kde: Jazz Dock, Janáčkovo nábřeží 2, Praha 5
Za kolik: Od 150 Kč, rodinné vstupné od 400 Kč

Klasické i nevšední pohádky se vrací do Jazz Docku! Těšte se na ně pravidelně v sobotu od 16 hodin. "Pro vaše děti máme nachystané také speciální menu a po divadle si mohou na pódiu samy vyzkoušet divadelní rekvizity nebo zatančit minidisco," zvou lidé z klubu. Tentokrát je pro vás připravena Pohádka o žabácích (hraje Divadlo pro malý).

Neděle 28. ledna

Míša Růžižková: Zimní království

Kdy: Neděle od 10
Kde: Centrum Dlabačov, Bělohorská 125/24, Praha 6
Za kolik: 320 Kč

"Vstupte se mnou do světa pohádkové zábavy! V kouzelném světě pohádek, kde princezna ze zimního království čeká na své vysvobození, se odehrává písničková show, jako žádná jiná! Představte si, jak vaše malé princezny a princové září očekáváním, když tančí, zpívají a v písničkách bojují s drakem, potkají v lese Rumcajse, Karkulku, Sněhurku i trpaslíky nebo dokonce strašidla. Vezměte svou rodinu na zážitek plný dobrodružství, malovaných pohádkových kulis a postaviček a písniček které budou bavit děti i dospělé. Přidejte se ke mně na závěrečnou písničku na přání a staňte se součástí našeho zázračného příběhu.Těším se na vás, vaše Míša," vzkazuje.

Fidlovačka: Hoří, má panenko

Kdy: Neděle od 19
Kde: Divadlo Na Fidlovačce, Křesomyslova 625/4, Praha 4
Za kolik: 579-819 Kč

Hudební komedie. Autoři - Miloš Forman, Jaroslav Papoušek, Ivan Passer. Divadelní adaptace: Tomáš Svoboda… „Kdo si nenakrad, musí to brát tak, jakože nevyhrál.”… "Zveme vás na reprezentační Ples hasičů, který se uskuteční v sále Divadla Na Fidlovačce. Bude hudba – k tanci i poslechu. Bude tanec! Bude bohatá tombola – vyhrát můžete domácí tlačenku či lahev koňaku. Čeká nás volba KRÁLOVNY KRÁSY. Královna krásy bude mít tu čest vyznamenat zasloužilého člena hasičského spolku. Bezpečnost zajištěna," zvou lidé z Fidlovačky.

Přehled zajímavých vícedenních akcí najdete na následující stránce

arrow_left Předchozí
1/2
Další arrow_right