1/2

Sobota 27. ledna

Fidlovačka: Sugar (Někdo to rád horké)

Kdy: Sobota od 19
Kde: Divadlo Na Fidlovačce, Křesomyslova 625/4, Praha 4
Za kolik: 579-819 Kč

Světoznámý muzikál, který vznikl podle scénáře k legendárnímu filmu Někdo to rád horké. Co všechno se může stát, když si dva muzikanti hrají s gangstery na schovávanou… Příběh o gangsterech, milionářích, dámském orchestru, rozkošné dívce Sugar a dvou muzikantech na útěku.

Ctěnický masopust

Kdy: Sobota 11-17
Kde: Zámecký areál Ctěnice, Bohdanečská 259, Praha 9
Za kolik: Vstup zdarma

Masopustní veselí ve Ctěnicích prožijete s folklórním souborem Doudleban, pro děti zahraje Naivní divadlo Liberec pohádku Jak chodil Kuba za Markytou. Připravená je Zámecká dílna, kde si děti i jejich doprovod vyrobí originální masku, se kterou se zapojí do masopustního průvodu. Kromě klasických trhů se objeví stánky s masopustním sortimentem. Chybět nebudou sladkosti, domácí koblihy, pivo či horký mošt a tradiční zabijačkové speciality.

Štístko a Poupěnka: Pojď si hrát!

Kdy: Sobota od 9.30
Kde: Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha 6
Za kolik: 360 Kč

"Ahoj broučkové,máme tady nové představení Pojď si hrát! Opět se setkáte s panem Doremi, Honzíkem a samozřejmě s námi: Štístkem a Poupěnkou.Na začátek si pořádně zaskáčeme s písničkou Skáčeme a také zalétáme s Letí, letí. Konečně splníme přání broučkům, kteří se tak dlouho těšili na Jojojo, nenene. Naučíme vás naši verzi táborového hitu: Když jsi šťastný.Pro Honzíka i broučky je dále připravena úžasná hra, ve které budou hledat ukryté písničky. Zopakujeme si hodiny a hlavně čtvrt, půl, třičtvrtě i celou s Tik ťak. Navštíví nás i Loleta Popleta, která plete páté přes deváté. A také její starší sestra Káča, která si zatancuje na Čert a Káča.Aby toho nebylo málo, Princ Bajaja bude zachraňovat princeznu před zlým drakem. Nevynecháme ani vlka, který si v lese bude leccos dovolovat. Ochranáři ho ale dají do latě písničkou Vlk a lesní patrola. Nezapomeneme ani na zvířata v Africe s Hakuna matata a pak zadupeme bacily s Brontosaurem.Tolik písniček by vystačilo na Bláznivý den. Hlavně, že bude Elo Elo veselo, protože Ňufáček všem představí svoji novou plyšovou kamarádku.Podaří se Honzíkovi a broučkům uhodnout všechny písničky? Nebo se jim o tom bude jenom zdát v písničce Snílkové. To se dozvíte na představení Pojď si hrát!Pojďte si s námi hrát naživo i ve vašem městě. Hrajeme po celé republice a moc se na vás těšíme" vzkazují dětem Štístko a Poupěnka.

Vole: Křest alba

Kdy: Sobota od 19.30
Kde: Underdogs, Nádražní 3, Praha 5
Za kolik: 400 Kč

Pražská hc/punková banda Vole vydává nové album "Slibuji za všechny", které první únorovou sobotu pokřtí ve smíchovském klubu Underdogs. Společně s nimi zahrají britští hc/punkeři Frisk, pražští blackmetalisté Mörkhimmel, rakouští oi/punkeři Denim a hc/punk Protijed z Prahy.

Neděle 28. ledna

Harry Potter symfonicky

Kdy: Neděle od 20
Kde: Kongresové centrum, 5. května, Praha 4
Za kolik: 990-1990 Kč

Nejlepší hudba ze všech dílů o Harry Potterovi je zpět s novým a ještě větším magickým koncertem. Diváci budou mít možnost slyšet naživo nejlepší skladby ze všech filmů o nejslavnějším kouzelníkovi světa v podání filmového symfonického orchestru. Součástí je projekce na plátně. Vydejte se na hudební cestu do kouzelného světa plného magie a neuvěřitelných dobrodružství.

Docela obyčejná pohádka

Kdy: Neděle od 15
Kde: Vyšehrad (Staré purkrabství), Praha 2
Za kolik: 130 Kč

Ve veselé pohádce plné maňásků se dozvíte, jak princezna Majdalenka prožije svůj narozeninový den. Její kamarád Vašek pro ni má překvapení, musí ale nejdříve vyzrát nad chamtivými loupežníky, kteří číhají v lese. Pro děti od 3 let a jejich rodiče. Délka představení: 45 minut. Hrají: studenti VOŠH.

Přehled zajímavých vícedenních akcí najdete na následující stránce

arrow_left Předchozí
1/2
Další arrow_right