Hrát a zpívat se bude před Palladiem na náměstí Republiky, na Václavském náměstí, u Hlavního nádraží nebo třeba na Kampě.

Na náměstí Republiky bude vystavěno speciální pódium Palladium stage. Obchodní centrum se stalo jedním z partnerů festivalu a hlavní hvězdou pátečního programu zde od 14.45 bude Ben Christovao, který je v současnosti jedním z nejposlouchanějších zpěváků na Spotify, nebo Marsell Bendig, mladší sourozenec Jana Bendiga a držitel ceny Český lev za roli ve filmu Banger.

Koncert Bena Cristovao na festivalu taneční hudby Coolin Festival. | Video: Zdeněk Hejduk

Sobotní program zakončí vystoupení Milan Horáka, vítěze Zlatého slavíka 2021 v kategorii Objev roku.

Igora Orozoviče pak diváci uslyší a uvidí na Můstku v pátek od 20.30, v sobotu na stejném místě vystoupí od 20.20 Jiří Schmitzer. Celý program festivalu je dostupný na stránkách akce.

Veškerá vystoupení jsou přístupná veřejnosti zdarma, posluchači nicméně mohou hudebníky odměnit dobrovolnými příspěvky. Z pouličního vystupování vzešla na světě již spousta uznávaných umělců (Glen Hansard, Bob Dylan, Ed Sheeran, ZAZ a další).

Koncert Bena Cristovaa na festivalu taneční hudby Coolin Festival. | Video: Zdeněk Hejduk

Dlouhodobým cílem festivalu je změnit celkové podmínky pro pouliční umělce a podpořit tak kulturnost veřejného prostoru hlavního města i mimo období festivalu jako běžnou součást každého dne v Praze.