The M Spa 

Adresa: Platnéřská 19, Praha 1

The M Spa je střešní denní wellness, který se nachází v hotelu poblíž Staroměstského náměstí, hotelu The Emblem Prague. Součástí M Spa je jedinečné střešní jacuzzi s výhledem na Prahu, útulná prosvětlená relaxační zóna se střešními okny, sauna, pára a malé fitness.

close The M Spa. info Zdroj: se svolením The M Spa zoom_in The M Spa.

V nabídce našich služeb najdete nabídku masáží a kosmetického ošetření, které provádíme s Francouzskou kosmetikou Pure Altitude. Součástí nabídky jsou i typy na vánoční dárky ve formě produktů či balíčků služeb. Náš česky hovořící personál se bude těšit na Vaši návštěvu.

Web: www.emblemprague.com
Kontakt: 226 202 577, spa@emblemprague.com

Ubytování a lázně U Hastrmana

Adresa: Národních Hrdinů 3, 190 12, Praha – Dolní Počernice
Jako poklidná oáza pro Vaši tělesnou i duševní svěžest Vám příjemné lázně U Hastrmana nabízejí dokonalý odpočinek a omlazení. V komfortním prostředí lázeňského Spa dochází ke spojení fantastických tělo hýčkajících procedur a exotického interiéru. U Hastrmana disponují třemi privátními místnostmi, z nichž dvě jsou speciálně navrženy pro páry, které touží sdílet své romantické zážitky.
Návštěvníci si mohou plně vychutnat orientální, pivní i vinné procedury, od hloubkové svalové masáže a relaxační aromaterapie až po saunové ceremoniály, aroma koupele a detoxikační zábaly.

close Panský dvůr Dolní Počernice, u Hastrmana. info Zdroj: se svolením Panský dvůr Dolní Počernice zoom_in Panský dvůr Dolní Počernice, u Hastrmana.

Zároveň se zde můžete i ubytovat. Rodinný penzion se nachází v areálu Panského dvora na hrázi velkého Počernického rybníka a zámeckého parku. V sousedství penzionu je umístěno několik gastronomických komplexů: restaurace Al Mulino s italskou kuchyní, restaurace Léta Páně s českou a Počernický pivovar se zaměřením na americkou kuchyni. Náš penzion má celkovou kapacitu 22 lůžek a v ceně ubytování je také snídaně, která je podávána v přilehlé italské restauraci Al Mulino od 9:00 – 11:00.

Web: www.pddp.cz
Kontakt: +420 607 008 314, lazne@pddp.cz

The Emblem Prague Hotel

Adresa: Platnéřská 19, Praha 1

The Emblem Prague Hotel se nachází v samotném srdce Prahy, jen pár kroků od Staroměstského náměstí s jeho tradičními Vánočními trhy. Hotel disponuje 59 pokoji včetně tří luxusních apartmánů s terasou či „s utajeným pokojem“. Naše prostory nabízí ideální místo pro Váš firemní večírek, kde Vám zajistíme absolutní soukromí a profesionální servis na úrovni 5* hotelu. Místnosti jsou členité, čímž vytváří příjemnou atmosféru a široké možnosti zaměření eventu.

close The Emblem hotel Prague, salonek. info Zdroj: se svolením The Emblem hotel Prague zoom_in The Emblem hotel Prague, salonek.

V hotelu se rovněž nachází střešní wellness a restaurace zaměřená na US Prime steaky.

Web: www.emblemprague.com
Kontakt: 226 202 500, emblem@emblemprague.com

Sokol Wellness

Adresa: Plzeňská 168/27, 150 00 Praha 5
V našem privátním Wellness na Andělu si užijete nezapomenutelné chvíle relaxace. Dvě hydromasážní vany spojené se solnou terapií jsou naší tajnou zbraní pro podporu funkce lymfy.

close Sokol welness. info Zdroj: se svolením Sokol wellness zoom_in Sokol wellness.

Finská sauna dokonale zahřeje a uvolní, s pozitivními účinky na imunitní systém. Zastavte se a užijte si atmosféru, kde je každý okamžik věnován vašemu pohodlí.

Web: www.sokolwellness.cz
Kontakt: 776 783 969, info@sokolwellness.cz

Le Charm 

Adresa: Vrchlického 676/84, 150 00 Praha 5

Proč nás navštívit? Čistá voda ve vířivce, rozžhavená sauna, svíčky a hudba po celém apartmánu, ručníky, prostěradla, pantofle, parkovací stání ve vnitrobloku. Naše studia se dělí na FIALOVÉ a MODRÉ. Fialové studio má rozlohu přibližně 90 m2 a je vybaveno saunou, vířivkou, velkou postelí a částí s privátním barem. Modré studio je vybaveno stejnou vířivkou, postelí a barem.

close Le Charm info Zdroj: se souhlasem Le Charm zoom_in Le Charm

Rádi Vás po apartmánu provedeme a ukážeme, jak se zachází s vířivkou a saunou. Poté Vás již necháme o samotě relaxovat a užívat si jeden druhého. V ceně pobytu je zahrnuto neomezené využití veškerého vybavení, welcome drink ve formě sektu, karafa vody a malé občerstvení.

Web: www.azyl-pro-zamilovane.cz
Kontakt: 774 193 518, info@lecharm.cz

WE Spa "SPAWE" 

Adresa: U Rajské zahrady 18, 130 00 Praha 3
Nabízí dokonalou relaxaci ve finské sauně nebo vířivce. Samozřejmostí je relaxační místnost. V celém prostoru najdete kombinaci materiálů jako je mramor a tropické dřevo.

close We Spa. info Zdroj: se svolením We Spa zoom_in We Spa.

Vše navrhováno pro co nejvyšší komfort klientů, kteří zde mohou zapomenout na všední starosti a dokonale se oddat odpočinku v naprostém soukromí, nikým nerušeni. Na žádost je možné zajistit občerstvení, květinu nebo narozeninovou výzdobu.

Web: www.spawe.cz
Kontakt: 602 300 600, info@spawe.cz

Andělská lázeň

Adresa: Pivovarská 42/13, Praha 5

Vydejte se na fantastický odpočinek do Andělských pivních lázní! Objevte léčivou moc pivních koupelí, ponořte se do soukromí našeho wellness, zklidněte mysl v solné jeskyni a relaxujte v naší uklidňující zóně.

close Andělská pivní lázeň. info Zdroj: se souhlasem Andělská pivní lázeň zoom_in Andělská pivní lázeň.

Ideální pro romantické chvíle ve dvou nebo veselé setkání ve větší skupině. Navíc si užijete neomezenou konzumaci piva během celého pobytu! Přijďte si odpočinout od každodenního shonu a nechte se hýčkat v Andělských pivních lázních.

Web: www.andelskalazen.cz
Kontakt: +420 775 906 322, recepce@andelskalazen.cz