Divadlo Kalich pořádající akci na své letní scéně nabídne komedie s hvězdami jako je Jana Paulová, Pavel Zedníček, Iva Janžurová, Jiří Bartoška nebo Jiří Lábus či Oldřich Kaiser. Nově budou celkem čtyři reprízy muzikálu Pomáda.

Komorní divadlo Kalich zastoupí komedie s Terezou Kostkovou, Alešem Hámou, Adélou Gondíkovou, Jiřím Langmajerem nebo Václavem Koptou. Divadlo Palace tradičně přidá tituly s Ondřejem Vetchým, Vandou Hybnerovou a Sabinou Laurinovou.

Setkání s herci z inscenací Prima Hvězdného léta při příležitosti blížícího se zahájení pátého ročníku. | Video: Deník/Radek Cihla

Jednou z nových tváří bude na Prima Hvězdném létě Josef Dvořák. Svou premiéru pod žižkovskou věží bude mít také vyhledávaná komedie Perfect Days kde se představí Lenka Vlasáková a Jan Dolanský nebo komedie Zkurvení havlisti s Miroslavem Hanušem, Tomášem Měcháčkem a Karlem Zimou.

O hudební program se postarají stálice jako Tomáš Klus, Jarek Nohavica nebo Ondřej Havelka, k nim nově přibude Vojta Nedvěd.

„Jsem moc rád, že letos pod žižkovskou věží přivítáme vedle kolegů, na které se na naši letní scénu chodilo už v uplynulých ročnících, také kolegy a inscenace nové, a to v takovém počtu. Mám radost, že právě oni přijali naše pozvání. Program Prima Hvězdného léta sestavujeme podle dvou základních kritérií: jednak vždy musí jít o dobře udělané divadlo s prvotřídním hereckým obsazením a jednak se musí jednat o tituly, které naplňují představu pohodově stráveného letního večera. A stejně tak důležitý je pro nás komfortní servis, který divákům nabízíme…,“ vyjmenovává producent, majitel Divadla Kalich Michal Kocourek.