Čarodějnice na Multifunkčním sportovišti Čentická

Kde: Multifunkční sportoviště Čentická
Kdy: úterý 30. dubna
Web: vstupenky na placený program zakoupíte zde

Srdečně Vás zveme na nezapomenutelnou oslavu Čarodějnic, která se koná dne 30. dubna 2024 na Multifunkčním sportovišti Čentická! Celé odpoledne a večer budeme společně slavit příchod jara a vyhánět zimu. Připravili jsme pro Vás bohatý program plný zábavy.

close Čarodějnice na Multifunkčním sportovišti Čentická. info Zdroj: se souhlasem Multifunkčního sportoviště Čentická zoom_in Čarodějnice na Multifunkčním sportovišti Čentická.

Dětský program: Od 15:00 se můžete těšit na čarodějný program, různé soutěže a hry pro naše nejmenší čarodějky a čaroděje.
Vyhlášení soutěže o nejlepší kostým: V 16:40 se rozhodne, kdo má ten nej kostým!
Zapálení vatry: V 17:00 přijďte společně s námi zapálit vatru a symbolicky vyhánět zimu!
Večerní program: Od 19:00 začíná program placený, kde na Vás čeká skvělá hudba a nezapomenutelná atmosféra. Vystoupí pro vás skupina Heĺeniné oči a hned po nich od 21:00 se na pódium dostaví Wohnouti! Kupovat můžete vstupenky online zde nebo za pomoci QR kódu na plakátu, lze také osobně na podatelně MČ a v knihovně.

Těšíme se na Vaši účast a společné oslavování! Přijďte v kostýmech a připravte se na magickou noc plnou zábavy!

Čarodějnice na Chvalské tvrzi 

Kde: Praha 20 – Horní Počernice
Kdy: 30.4.2024, 14.00 – 22.00 hod.
Web: www.chvalskyzamek.cz
Vstup: 100,- Kč, děti do 120 cm své výšky - vstup zdarma

Třiatřicátý ročník čarodějnic připravuje rozmanitý program pro nejširší řady návštěvníků - malý i velký oheň a opékání buřtů, volba nejkrásnější čarodějnice a další doprovodné kratochvíle pro celou rodinu, bohatá gastronomická nabídka, hudební a taneční program.

close Čarodějnice na Chvalské tvrzi. info Zdroj: se souhlasem Čarodějnice na Chvalské tvrzi  zoom_in Čarodějnice na Chvalské tvrzi.

-Odpolední koncert Yellow Sisters a jejich představení Zvěřinec
-Večerní hudební program THE PEOPLE, Výstřední ROCK a Nechte nás BEAT

Čarodějnice ve Žlutých lázních

Kde: areál Žluté lázně v Podolí
Kdy: úterý 30. dubna
Vstup: 100,- Kč, děti 50,- Kč, děti do 100 cm a v čarodějnickém kostýmu mají vstup zdarma

Tradiční oslava čarodějnic otevře letošní sezónu v areálu Žluté lázně v pražském Podolí. V úterý 30. dubna čeká na návštěvníky odpolední rej plný zábavy a pestrého programu. Oslavy se budou konat v tradičním stylu u břehu Vltavy s živou hudbou, opékáním špekáčků a aktivitami především pro děti. Akce začne ve 14 hodin. Zhruba třímetrovou vatru zažehnou organizátoři v 18 hodin.

Travnatou louku ve Žlutých lázních obsadí malí i velcí kouzelníci a čarodějky. Nabitý program pro celou rodinu zabaví především nejmenší, na které čeká tajuplná Čarodějnická stezka s dárečkem, za nasbíraná razítka.

close Čarodějnice ve Žlutých lázních. info Zdroj: se svolení Žluté lázně zoom_in Čarodějnice ve Žlutých lázních.

„Zabaví je také určitě pestré soutěže, show plná tance a zpěvu s Bárou Ladrovou, zpívání u ohně s Petrem Škarohlídem, nebo oblíbené pouťové atrakce. Celým programem provede moderátor Jan Meruna,“ upřesňuje Hana Tietze, mluvčí areálu Žluté lázně. Třikrát za večer se mohou těšit hosté na vystoupení kapely So Fine, která zahraje domácí i zahraniční hity.

Návštěvníky areálu čeká také možnost opéct si špekáček přímo na ohni, nebo ochutnat jinou pochoutku ze specialit místní kuchyně. Čarodějnický sraz potrvá až do pozdních nočních hodin. Po setmění se mohou všichni těšit na čarodějnickou afterparty s DJ Michalem Kozlíčkem.

Partnery čarodějnického dne jsou Městská část Praha 4, Druchema, Kores, Kroužky, Pompo, H2OSPODÁŘ, Life is Skill, Kutil Junior a Rádio Praha.

Den matek s kyticí 100 růží

Kde: Florea Holland s. r. o. Roháčova 145/14 130 00 Praha 3
Web: florea.cz

Kdo jiný než maminka, si zaslouží na Den matek, květiny? Oslavte tento speciální den s květinami od florea.cz. Překvapte maminku ohromující kyticí 100 růží, která v každém květu ponese vaši lásku a vděčnost.

Růže florea. | Video: se svolení Florea.cz

Víme, jak je důležité milé slovo, a proto jsme pro vás připravili výběr vzkazů, přání, básniček i citátů. Vyberte si ten správný text, my ho vytiskneme zlatým písmem na kartičku a doručíme i s kyticí do maminčiných rukou, ať je kdekoliv v ČR.