Chybět nebudou hudební a divadelní vystoupení, cirkus ani občerstvení. Mezi vystupujícími se objeví soubory a instituce sídlící v Praze 7, jako například Studio Alta, taneční klub Silueta Praha, Pidivadlo nebo Kühnův dětský sbor. Jako host se z Ostravy s Cirkusem trochu jinak přijedou představit klauni, žongléři nebo provazochodci se svým vystoupením ve vzduchu. Umělci obsadí celé Letenské sady.

Na hlavním pódiu naproti fotbalovému stadionu vystoupí řada známých muzikantů a kapel, například Jasná páka s Davidem Kollerem a Michalem Ambrožem, která je v dobré koncertní formě, protože letos vydala nové studiové album a právě v těchto dnech vyráží na celorepublikové turné. Dále vystoupí Neřež, Adam Mišík, Pískomil se vrací, DJ Robot se saxofonistou Radimem nebo DJ Magdaléna Happyfeet. Celým dnem bude provázet moderátor Jakub Kohák. Akce končí ve 22 hodin slavnostním ohňostrojem.

Svou současnou i historickou techniku, výstroj a výzbroj zde budou prezentovat hasiči, záchranná služba nebo republiková a městská policie. Informační stánek zde bude mít Národní technické muzeum, Národní zemědělské muzeum, pražská zoologická zahrada nebo sportovní kluby sídlící na území Prahy 7. Národní Galerie v Praze připravila ve Veletržním paláci pro tento den speciální program a vstup zdarma.

Společně s Dnem oslav se v Letenských sadech uskuteční také zážitkový běh na 10 a 5 km Night Run Praha.