Na dobu adventu si Eva Pilarová pro své příznivce připravila Vánoční galakoncert, na který pozvala pár kolegů. Zazpívá své největší hity i krásné vánoční melodie a koledy. Večerem provede Petr Vondráček, který si s Evou Pilarovou za doprovodu kapely Lokomotiva samozřejmě také zazpívá Tichou noc či Kočka není pes.

Dalším hostem bude americký jazzový zpěvák Lee Andrew Davison, v jeho podání zazní například slavné Rolničky. Poté se zaposloucháme do árií, které Eva Pilarová nastudovala s operním pěvcem Milanem Bürgerem, a v závěru to s Evou Pilarovou pořádně rozbalí Matěj Ruppert a Vojta Dyk. S Matějem Ruppertem zavzpomíná Eva Pilarová na „Waldu“ Matušku v písni Láska nebeská, která letos oslavila neuvěřitelných padesát let.

Vojta Dyk převezme part Karla Gotta ve slavné skladbě Dotýkat se hvězd a v závěru večera se pak všichni účinkující rozloučí nejznámějšími koledami a Purpurou. Vánoční atmosféru večera jistě umocní zpěv dětí ze sboru Sedmihlásek, a aby byl výčet hostů úplný, nesmíme zapomenout na skvělou doprovodnou kapelu Evy Pilarové pod vedením Víta Fialy.