Večer zahájí ve 20 hodin pražské elektropopové duo Cartonnage. Zpěvačka Vanda Choco a producent Armin Effenberger, kteří jsou nejen tvůrčí team Cartonnage, ale i partneři v soukromí.

„Na koncert před Pet Shop Boys se opravdu těšíme. Nejenže jsou nezpochybnitelnou elektropopovou ikonou, ale především jednou z mála hvězd 80. let, která neustrnula v minulosti a jejíž nové desky udávají tempo elektronické hudbě," netají se úctou k Pet Shop Boys Cartonnage,

Hity známé i novější

Pet Shop Boys ovládnou pódium kolem deváté hodiny večerní. Zazní nejen jejich největší hity, ale i loňské, kritikou vysoce ceněné, album Electric. „Kapela si veze vlastní scénu a převážnou část techniky. Už jen ze seznamu technického vybavení je zřejmé, že se návštěvníci můžou těšit na opravdu velkolepou audiovizuální show." říká za pořádající agenturu Mania Promotion Pavel Pešek.

A zahraniční média, která v recenzích Electric Tour nešetří superlativy, to jen potvrzují: „Pop jak víno! Tahle nádherná show jen potvrzuje členství Pet Shop Boys v klubu těch nejlepších. Stejně jako Madonna, Lady Gaga a Kate Bush, jsou to správné pop hvězdy, které dobře chápou, jak propojit mainstream s avantgardou." (The Times)

Koncert Pet Shop Boys je součástí programu Prague Pride. Více informací na serveru www.ticketpro.cz.