Smyslem festivalu je zprostředkovat ženám všech věkových kategorií co největší množství užitečných informací, které se dotýkají jejich života, osobního rozvoje, rodiny, kariéry i seberealizace a také péče o zdraví a krásu.

Ve Střední hale paláce na hlavním pódiu budou připraveny hudební skupiny a sólisté, muzikálová a taneční vystoupení, pořady uznávaných koučů z oborů sebepoznání, motivace a rozvíjení nejen ženského potenciálu, setkání s osobnostmi z různých oborů, z vrcholového sportu, s oblíbenými umělci a tvůrci, módní přehlídky z dílen známých návrhářek a značek.

V Pravém křídle paláce budou otevřeny seminární prostory s širokou společenskou a zdravotní tematikou: osobní rozvoj, životní styl, zdraví a jeho prevence, psychologie, komunikace, výživa, stravovací návyky, obezita, hubnutí, otázky těhotenství, mateřství, rodičovství a výchovy, partnerské vztahy, pořad Zdravě myslet, zdravě žít, knihy a setkání s autory, vzdělávání, kariéra, společenské postavení žen, alternativní pohled na život a duchovní sféra.

Po celé dva dny festivalu bude ženám k dispozici centrum partnerských a rodinných vztahů, kde je připraven tým zkušených kouček nebo výživoví poradci.